Er is een technisch probleem.
Pagina opnieuw te laden
Voor topics waarvan het laatste antwoord in 2018 was
Recent actief
hoi , ik heb nieuwe account aangemaakt maar nu kan ik mijn instellingen zelf niet openen om ze goed te zetten.nu weet ik niet meer hoe ik dit moet oplossen en heb dit wel regelmatig nodig.
Zoals iedereen wel weet is een tijdje terug de Apple Watch 3 uitgekomen. Er is ook een versie uitgebracht met 4g ondersteuning maar is nog niet beschikbaar in België omdat geen enkele provider hiervoor ondersteuning bied. Is hier vanuit Proximus een vooruitzicht om dit toch te ondersteunen? Zoja, hoelang zullen we hierop nog moeten wachten? Zal hiervoor een meerkost aangerekend worden op de gsm factuur en wat zou dit dan kosten?
Mijn probleem zit hem bij de internetverbinding via de kabel. Mijn huis is bekabeld met Cat5e dus daar zou ik 1 gigabit internet moeten hebben. Ik heb daar 2 Tp links op aangesloten Die ook 1 gigabit aankunnen. Na alles te bekijken blijkt dat mijn internet uit de kabel (rechtstreeks van de modem) slechts 100Mb/s is. Het is een bbox3 Is er een nieuwer model? of iemand die weet waarom ik slechts deze capaciteit verkijg? modem is een jaar geleden vervangen lijkt mij niet ZO lang geleden. Alvast bedankt
Is nu al verschillende dagen dat mijn Samsung A5 (2016) met android 7 besturingssysteem geen verbinding kan maken met de proximus server . Ik heb de app al verwijderd en opnieuw geïnstalleerd. Zowel mijn Wi Fi en mobiele gegevens werken normaal. Via het internet kan ik wel mail lezen via My Proximus / webmail.
We zijn pas van Telenet naar Proximus overgegaan, maar ik krijg de Proximus tv app op de I pad niet aan de praat?
Proximus, waar moet ik klacht indienen voor jullie slechte service?
Hallo iedereen, Heeft er nog iemand opgemerkt dat Proximus zijn aanrkeningen steeds vroeger en vroeger verstuurd? 2 jaar was de gemiddelde datum de 23ste van de maand. Ondertussen is dat naar voor opgeschoven, rond de 10de van de maand... Ook het "uittreksel uit de algemene voorwaarden" is verdwenen sinds december 2017. Is dit legaal? Is de algemene voorwaarden vermelden op de aanrekening niet wettelijk verplicht? In dat uittrksel van november wordt trouwens nog steeds over een factuur gesproken ipv anrekening...
Beste, Ik heb 2 telefoon nummers en één ervan gebruik ik alleen maar als ik ga gaan rijden met de fiets ( de reden is omdat ik dan niet mijn smartphone moet mee nemen maar een gewone gsm ). De laatste keer dat ik iets heb moeten sturen met dat nummer was verleden jaar in september dus zeker niet een jaar geleden ofzo. Ik heb hem wel een kleine maand niet meer gebruikt. Hoe komt het dan dat hij nu inactief is geplaatst? Het nummer is 0471373524 Alvast bedankt, dieter
Ik heb het Maxi-pack, vermeld in onderwerp, en bezit dus een usb modem voor het mobiel internet met laptop of tablet (in pack inbegrepen). Ik neem aan dat, als in een smartphone koop, ik een tweede sim-kaart kan krijgen van het mobiel internet- nummer en dat ik dat in mijn smartphone kan gebruiken zonder dat ik mijn abonnement moet aanpassen ? Om mobiel te telefoneren heb ik nog een aparte gsm met pay&go kaart (omdat ik niet veel mobiel bel of sms). Mijn internet verbruik is ook niet zo hoog met de laptop (thuis) zodat ik nog voldoende data over heb om in het weekend, weg van huis, met de smartphone mobiel te surfen. Zie ik dat allemaal correct ? Thanks. Karina.
Beste, Vandaag overgegaan tot aanschaf nieuwe TV (Sony KDL-43WE750). Volgende probleem met onze afstandsbediening (V5) doet zich voor: Na de stappen te doorlopen voor het universeel maken van de afstandsbediening doen enkel de volume knop, de aan/uit knop en de inputselectie knop het. Al de rest van de knoppen niet. Wanneer ik mijn decoder herstart werkt de afstandsbediening wel volledig, maar na inactiviteit (+/- 15 min) valt de functionaliteit van de afstandsbediening uit en werken weer slechts enkele knoppen. Wat ik reeds (meermaals) heb geprobeerd: - stappen doorlopen zoals beschreven hier: https://www.proximus.be/support/en/id_sfaqr_tv_rc_univ/personal/welcome-on-support/television/install-proximus-tv/remote-control/how-to-make-your-remote-control-universal.html - Reset afstandsbediening - Factory reset decoder Graag hulp bij het vinden van een oplossing. Alvast bedankt!
Sinds kort krijg ik de vermelding NW 2-5 op mijn scherm . Blijkbaar kan ik de applicatie Netflix niet meer opstarten door een netwerkprobleem . De applicatie start niet via de playstation 4 en ook niet via proximus . Ben ik hiermee alleen ?
Hallo, Een ideetje; Misschien is het wel handig om een tef nummer te kunnen koppelen aan mijn Proximus mail. Zo heb ik dan al mijn contacten van tef ook in mijn adresboek van Proximus mail staan. Of dat bestaat misschien al?? Mvg,
Waar kan ik een klacht neerleggen tegen de service en diensten van Proximus!!!
Dat is de melding die ik te zien krijg op mijn smartphone als ik wil inloggen op 'fon' Hetzelfde gebeurt als ik wil inloggen op wifi.brussels Nochtans heb ik accounts gemaakt & paswoord, en met mijn vorige smartphone waren er geen problemen.
vanaf de volgende het seison 2018/2019 de bundesliga komt op eleven sport
mijn gsm abonnement is van vandaag geactiveerd maar ik kan geen sms verzenden
Ik zit hier nog met een oud pack nl Maxi Pack. De vraag is: als ik een zenderpakket activeer zal ik dan automatisch overgeschakeld worden naar Tuttimus of zal ik dat oud pack kunnen behouden?
Hallo, Deze week had ik wat problemen met proximus mail. Maar zijn allemaal van de baan. Het werkt perfect momenteel en met een goede snelheid. Maar heeft er iemand een idee hoe ik mijn contacten kan importeren naar proximus mail? Gtjs,
We zijn regelmatig op reis en waar het Telenet wifi is werkt Proximus tv overal niet ?? klopt dat? Wanneer kan je tv kijken in het buitenland ( na afschaffing van de Roaming) groetjes
Opnames die minder dan 60 dagen looptijd hebben verlengen lukt niet. Ben in bezit van een decoder v5 met harde schijf. Via menu kan ik geen wijzigingen maken aan de looptijd. Iemand een oplossing?? Raoul
Vraag : waarom komen de “ Standaard Nieuwsbrieven” niet meer op mijn emailadres ? Een drietal weken terug werd mijn emailadres geschrapt bij Proximus. Jullie hebben dit enkele dagen later op correcte wijze terug geactiveerd. Waarvoor dank ! Er blijft echter één probleem onopgelost : De “ Nieuwsbrieven van de Standaard” worden niet meer ontvangen op mijn emailadres. Ik heb reeds verschillende keren contact gezocht met de klantendienst van de Standaard , zowel bij mail als telefonisch en ik heb mijzelf zelfs opnieuw ingeschreven : niets helpt en ik ontvang nog steeds geen “ Nieuwsbrieven”. Vandaag heeft de klantendienst mij (uiteindelijk ) laten weten dat “ bij hen “ alles OK is en dat mijn inschrijving op de Nieuwsbrieven correct is geregistreerd. Zij denken dat ingevolge de vorige schrapping van mijn e-mailadres misschien een blokkering van het verzendadres van “de Standaard Nieuwsbrieven” bij Proximus nog actief is , zodat het versturen van de Nieuwsbrieven niet ka
Hallo, De laatste maand worden wij geplaagd met steeds wederkerende opnames van " de buurtpolitie". Mijn vrouw heeft in het verleden al wel eens een uitzending (los) opgenomen, meestal kijkt ze direct. Maar de laatste weken dient zij dagelijks "automatisch geplande serie van wel 5 uitzendingen vooruit" te wissen. De serie wissen gaat niet, ze moet het één voor één wissen. De dag nadien staat heel het zooitje terug geprogrammeerd( de 5 volgende dagen). Hoe geraken we daar van af ( voor de specialisten:... ja ,de modem en decoder worden iedere dag tot 2x per dag volledig afgezet (stroom uit) en terug opgestart, dat wegens ander probleem dat frequent opduikt= het plots bevriezen van een opname tijdens bekijken, en niets meer dat reageert... (enige oplossing is dan decoder afzetten met de 220 volt achteraan, 10 minuten wachten, en terug herladen van de software, dwz, oplossing om terug te kunnen bedienen, maar diezelfde opname bevriest steeds op zelfde plek, to 1 of 2 dagen erna,
Ik neem continu CNN op om eventueel "breaking news" vanaf het begin te kunnen herbekijken. Maar om dit manueel in te stellen en vooral opnieuw te wissen wegens de schrijfruimte steekt hier veel tijd in. In tegenstelling tot jullie grote concurrent is het echter niet mogelijk om op deze zender serie opnames in te stellen. Dit zou me een pak tijd besparen.
Ik heb de afleveringen van de serie Le bureau des legendes van februari 2018 gemist. Ik wil die graag bekijken via ooit gemist of een andere desnoods betalende mogelijkheid. Waar kan ik de afleveringen bekijken?
In mei veranderden wij van telenet naar proximus. De kabels zijn totaal niet mooi aangesloten van de telefoonaansluiting in de muur. Nu gaan wij binnenkort werken uitvoeren en vinden dit echt niet kunnen. Ik weet dat het wat laat is om hierop te reageren...maar mogen ze hun werk zo armzalig achterlaten. Kunnen jullie hiervoor nog iets doen?
Waarom je smartphone trager wordt in de zomer
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bedankt voor uw bezoek aan het forum. Help ons om deze te optimaliseren in slechts 5 vragen.