Ik heb op vrijdag 30/03 contact opgenomen met Proximus (gratis nummer).
Omdat ik meer internetvolume voor mijn kinderen (3 gsm-abonnementen full-control) wil, gevraagd naar de mogelijkheden om dit te verhogen.
Van de medewerkster de melding gekregen dat dit kan aangepast worden tot 3GB (ipv 1GB) - zou in Tuttimus vallen. Ook zou het 4e abonnement aangepast moeten worden.
Mijn totale kosten zouden dan met 8€ per maand verhogen. Alle andere voordelen die ik als trouwe klant door de jaren verkergen heb zouden blijven.
Voor de rest zou alles vanaf 1/4 in orde zijn. Wij zijn deze periode op reis geweest, en niemand van de kinderen heeft internetbereik gehad.
We zijn nu al 5/4 en er is nog niet veel veranderd. Volgens mij zijn de abonnementen van de kinderen niet aangepast volgens afspraak;
Graag spoedige reactie en aanpassing.
Reageer
Rich Text Editor, editor1
Editor toolbars
Press ALT 0 for help
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.