Er is een technisch probleem.
Pagina opnieuw te laden
Voor topics waarvan het laatste antwoord in 2021 was.
Recent actief
Vanmiddag wil ik “Villa Politica” herstarten en ik krijg een scherm waarbij gemeld wordt dat ik mij hiervoor moet abonneren. Is dit betalend geworden? Let wel: het gaat om de gewone tv replay niet de plus die 5€ /maand kost Heb andere programma’s willen bekijken van gisteren (binnen de 36u) en ik krijg dezelfde melding. De gewone TV replay is toch inbegrepen iin het tv-abonnement? Zeer vreemd…Een tweetal maand geleden heb ik de TV replay+ genomen maar dat heb ik nadien opgezegd. Kan het hiermee te maken hebben? Dankvoor alle suggesties en hulp
“Om te voldoen aan de regels voor inhoudsbescherming worden linux distributies en VGA verbindingen niet ondersteund. U kunt met succes de HDMI en de displaypoortkabels gebruiken.” Ik gebruik wel degelijk HDMI !!!
Is het mogelijk om login te koppelen aan pickx account aub? Alvast bedankt!
Als je de klanten de keuze geeft om geholpen te worden in het Frans, het Engels of het Nederlands : dan zou het misschien wel een goed idee zijn om de klant dan effectief te behelpen in zijn/haar taal van keuze. Ik gaf zaterdag aan dat ik in het Nederlands wou geholpen worden, maar de verkoper sprak enkel Frans. Ik kan nu wel goed mijn Frans en ik kan wel goed mijn plan trekken in het Frans, maar wanneer het gaat om technische zaken en specificaties, dan toch wel liever in mijn moedertaal. Dit kan toch niet ??
Account is niet gekoppeld kan iemand het oplossen
kan ik niet tv kijken op 2 laptops tegelijk?
Beste , Ik heb jaren internet maxi (75.45€) had en ben deze maand veranderd naar Minimus pack omdat dit voordeliger uitkwam. Daarvoor heb ik 5 keer moeten bellen deze maand om dit in orde te krijgen en ze deelde me mee dat het volledig in orde was….maar nu moet ik 112€ betalen voor : 1 mobiel abonnement 5 GB - 120 min. – onbeperkt sms’en Onbeperkt Internet TV 1 decoder My e-Press ← dit heb ik nog steeds niet. die normaal 75.99 kost Kan dit langs deze weg in orde gebracht worden aub 101*****
Ik krijg elke maand extra kosten van €9,99 op mijn abonnement rekening door itunes terwijl ik niets op mijn itunes account heb staan en ik heb helemaal geen aankoop in de itunes store gedaan. Dit kost me al 120 euro op een jaar voor niets! Kan iemand mij aub helpen?
Beste, Ik ben klantnummer 1525291 en heb volgend probleem. Ik kreeg op 15/11/19 een Smartphone Nokia 2.2 van mijn kinderen cadeau, maar ik vind de Smartphone van 9€ bij een Mobilus S-pack té groot om dagelijks bij mij te hebben. Ik draag al jaren mijn portefeuille in mijn hemd en daar kon nog net mijn vorige GSM bij, maar met deze Smartphone is een probleem. Ik wil die gerust 2 jaar behouden en de maandfacturen betalen. Maar nu krijg ik bij een Magazine-abonnement zo’n echt klein eenvoudig inklapbaar “smartphonetje of gsm-pje”, dat ik dit liever zou behouden omdat ik dit dagelijks dicht bij mij kan houden. Als eerste oplossing dacht ik, mijn gratis SP aan mijn echtgenote te geven die weinig belt of wordt gebeld (ttz nooit haar gsm bij zicht heef), en omdat de nieuwe mij ZO EENVOUDIG LIJKT, maar die wil haar oudere “gsm” behouden. Dus zij wil wil niet mijn nieuwe SF, alhoewel ze nooit een berichtje zal sturen of een foto zal nemen, of zal surfen, omdat ze alleen belt of gebeld wordt.OK
Op 14 januari ontving ik een mail van Proximus dat mijn aansluiting voorzien was voor vrijdag 21 februari. Mijn echtgenote en ik nemen vrij deze dag want het gaat om een vakantiewoning en we moeten er 2 uur voor rijden. Proximus geeft géén tijdsslot en de technieker kan komen tussen 8 en 17 u. Op 14 februari ontvangen we een mail waarin staat dat de afspraak doorgaat op 28 februari, dus een week later. Zonder enige reden, aanleiding van onze kant en zonder verontschuldiging. Die dag kunnen wij echter NIET aanwezig zijn, dat is ook de reden dat we die datum niet gevraagd hadden. Noch in de Proximus-winkel noch op de technische dienst kunnen ze een verklaring geven voor de wijziging. Wat voor zin heeft het eigenlijk dat je via MyProximus een datum kunt kiezen als Proximus zich er tóch niets van aantrekt???
heb op mijn smartphone een matte clear coat bscherming laten aanbrengen door Proximus..Ik vind dat deze de schermkwaliteit zeker niet ten goede komt.Wel een goede bescherming.Kan ik deze zelf weer verwijderen ? Heb gelezen dat vervanging door Proximus (eventueel door klassieke coat) 10 € kost.KLopt dit? Groetjes.
Sinds gisteren heb ik een nieuwe decoder geïnstalleerd. Normaal gezien zou dit niets aan de zenders kunnen veranderen. Toch is de zender FOX niet meer beschikbaar. Werd de zender uit het aanbod gehaald?
Gisteren ingelogd op my proximus en er stond dat je je emailadres kon vereenvoudigen door met 1 account te werken. Ik heb dit gedaan email ontvangen om nieuwe login te bevestigen op het juiste emailadres, dit gedaan zonder problemen. Wanneer ik nu via dat emailadres wil inloggen dan zegt hij dat het niet gekend is en de oude login werkt ook niet meer? Iemand tips :)
Sedert gisteren, na een lange periode zonder problemen, krijg ik bij het inloggen via wifi de melding “ oeps er ging iets verkeerd “ Op tablet met Pickx app geen problemen
Beste, Sinds gisteren werkt mijn decoder niet meer. Krijg steeds de melding “geen verbinding met het netwerk”. Ik ben er zeker van dat er wel verbinding is want ik heb alles op een ander toestel getest en dat werkt wel zonder problemen. Ik heb al alles gedaan. Van decoder uitzetten en terug opstarten tot de box terug opstarten. Niks helpt. Kan de decoder ook niet resetten. Als ik deze 20 sec in blijf drukken doet ie niks.. Ik heb nog “een oude “ IPV 5 versie uit 2016. Details bijgevoegd.. Wat zou het probleem kunnen zijn.. Btw ik heb dus alles gedaan wat ik zou kunnen doen.. Groetjes Loek
Heeft altijd goed gewerkt maar sinds enkele dagen kan ik proximus TV nog wel starten op pc maar geen live meer kijken . Geeft altijd bovenvermelde fout bij aanklikken van eender welk live programma en zender . Sinds onze verhuis 2 jaar geleden is er ook het probleem dat ik na het inloggen via PC een telefoonnummer moet selecteren. Ofwel ons oud nummer (zone brussel) ofwel ons huidig nummer (015 ...). Dit werd indertijd gemeld maar niks aan gebeurd. Kan dit ook eens uit de wereld worden geholpen?
kan mij account gekoppeld worden aan de app
Ik lees deze melding om de +-10 seconden bovenaan het beeld op National Geographic ,neem alstublieft contact op met uw provider,dit signaal komt te vervallen….verdwijnt deze zender uit het basisaanbod, gaat deze naar een andere zendernummering of verdwijnt deze volledig
Beste, ik kan de app om tv te kijken op tablet niet activeren… mvg Nancy
Tot en met zaterdag werkte 1919 op onze vaste lijn perfect. Sinds gisteren horen we alleen maar rare muziekjes maar krijgen we met 1919 geen verbinding meer. Ik heb de klantendienst gisteren gecontacteerd en die beweerden dat er iets mis was met het systeem en dit vandaag zou opgelost zijn. Het is echter nog altijd niet mogelijk om 1919 op te roepen. Is er daar een problerm of ligt het aan de instellingen van onze vaste lijn?
Ik kan sins een paar dagen geen 4g meer gebruiken en kan niet smsen Proximus 50fout melding hoe komt dat?
Mijn proximus picks app wil niet koppelen met mijn myproximus. Toont aan dat er nog geen account aanwezig is voor proximus pickx . Kan u mij helpen ?
Weet iemand hoe het komt? Radiofrequenties afstandbediening instellen, lukt niet bij decoder V5 compact. Telkens opnieuw proberen.
Hello, Sinds deze morgen lukt het niet om met de V7 decoder tv te kijken… Steeds de melding dat de Proximus TV service niet beschikbaar is… Zijn er problemen gekend momenteel ? De Bbox is al eens herstart en nog steeds hetzelfde probleem… Graag dringende feedback daar er zieken in huis zijn waarbij wat TV gewenst is… Alvast bedankt!
Beste, Ik heb op mijn iphone mijn de mail app geinstalleerd. Ik heb daar 2 email accounts op no de hotmail en de skynet. Alles werkte perfect tot een 3-tal maand geleden. Ik zag dat Ik op mijn skynet account geen mails binnenkreeg. Ik heb nieuwe account aangemaakt en alles werkte perfect. Maar 2 dagen later juist hetzelfde. Ik Ben ook al 2x Lang’s geweest in winkel in aalst maar daar dacht de persoon de 1x dat hij probleem had opgelost maar Ik wist al dat het niet ging zijn omdat hij gewoon alles opnieuw had ingesteld. Hellas Ik had dat ook al menig maal gedaan. Hij had wel gezegd dat als het terug fout liep Ik moest langsgaan. Wat Ik ook deed. Alleen was er nu iemand anders en die kende er helemaal niets van… Mijn vraag is wat is er verkeerd ingesteld op mijn iPhone XS zodat ik maar een dag of een paar uur mails binnenkrijg en dan terug niets meer. Voor de rest werkt dat overal wel (ipad \ pc). Graag een degelijke uitleg. Alvast bedankt
Waarom je smartphone trager wordt in de zomer
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bedankt voor uw bezoek aan het forum. Help ons om deze te optimaliseren in slechts 5 vragen.