Ik probeer al enkele weken een nieuw abonnement af te sluiten met een smartphone. Ik wou de smartphone geven als cadeau aan mijn echtgenote. De helpdesk vertelde mij dat dit geen enkel probleem was.
Het begon al bij de aankomst aan het Proximus Center in Geel: gesloten terwijl normaal doorlopend open. Later teruggekeerd, en ik kreeg te horen dat ik een toelating voor nummeroverdracht van de eigenaar van het abonnement nodig had. Dit vind ik normaal, maar waarom de helpdesk mij dit niet verteld heeft vind ik spijtig, dus weg verrassing en een 2de rit voor niets.
Dan met de echtgenote erbij naar het Proximus center en daar zegt men dat we nog geen GSM kunnen kopen, want eerst moet het abonnement bestaan! Dat kan 2 weken duren en we zouden bericht krijgen als het in orde was. Na 2 weken geen bericht, gaan we terug naar een Proximus Center en daar krijgen we te horen dat er normaal geen bericht komt en dat dit direct in orde is.
En nu komt het: de smartphone die we 2 weken geleden hadden willen kopen was niet meer beschikbaar in de koppelverkoop! We konden hem wel afzonderlijk kopen, maar niet in koppelverkoop. Ik had de keuze tussen een ander GSM, meer betalen of wachten tot deze GSM terug in koppelverkoop komt. Misschien is er nog een betere keuze: veranderen van provider.
Nog eens gebeld naar de helpdesk om te vragen of hier nog iets aan kon gedaan worden. Daar vertelde men mij dat er geen stock meer van was. Als ik zei dat er wel nog stock was, want dat ik hem kon kopen in een Proximus Center, begon ze te roepen en zei ze dat ik haar een leugenaar noemde (wat niet het geval was ...). Ik kon niet meer communiceren met de medewerker van de helpdesk en heb het gesprek beëindigd. Dit heb ik nog nooit meegemaakt!
Proximus zit met een groot probleem! Vele medewerkers zijn onvoldoende op de hoogte van alle regels en producten en geven verkeerde informatie! Klanten worden aan het lijntje gehouden en steeds doorverwezen! Het feit dat iemand van de helpdesk zijn geduld verliest, komt mogelijk door de vele klachten die zij moeten behandelen. Dit zal zich zeker wreken op termijn. Proximus, doe iets, want de concurrentie wordt er beter van!
Reageer
Rich Text Editor, editor1
Editor toolbars
Press ALT 0 for help
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.