Deze week hebben wij een nieuwe afstandsbediening V6 ontvangen in ruil voor onze oude kapotte. Jammer genoeg werkt de pauzeknop niet, al de rest wel. Het lichtje van de pauzeknop brandt wel en we zien het lampje op de decoder knipperen. We hebben de decoder al gereset. Onze televisie is een nieuwe Panasonic. Hoe kunnen wij dit euvel oplossen?
Beantwoord
Pauzeknop nieuwe afstandsbediening werkt niet
Beste antwoord door Martin
aangezien je de decoder al reeds gereset hebt zou je de v6 afstandsbediening ook eens kunnen resetten en dan terug universeel maken en
- remote resetten:
Je afstandsbediening resetten | Proximus - remote universeel maken;
Hoe kan je je afstandsbediening universeel maken? | Proximus - de afstandsbediening via radiofrequenties of bluetooth op de decoder laten werken:
Afstandsbediening via radiofrequenties of bluetooth | Proximus
NB: Modertoren van het Proximus forumteam komen pas maandag terug langs op het forum.
En indien deze boven beschreven oplossing niet moest werken kunnen zij beslissen wat er moet gebeuren, eventueel een nieuwe opsturen!
This topic has been closed for comments
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.