Skip to main content
StickyNews

Het Belgisch voetbal keert vanaf volgend seizoen terug naar Proximus met DAZN!⚽

  • May 18, 2026
  • 2 reacties
  • 213 Bekeken
krystina

Proximus heeft een overeenkomst gesloten met DAZN om de Jupiler Pro League vanaf volgend seizoen opnieuw aan te bieden via Pickx Sports en All-in.

📅 Vanaf de start van het Belgische kampioenschap op 7 augustus krijgen betrokken klanten toegang tot:


✔️ alle wedstrijden van de Jupiler Pro League live
✔️ de DAZN‑kanalen in het Frans en het Nederlands
✔️ de DAZN Total App gedurende het seizoen
✔️ internationale competities zoals La Liga, de Serie A en de Ligue 1
✔️ andere premium sporten zoals de NBA, de NFL en LIV Golf

 

📺 Goed nieuws voor het einde van dit seizoen:
Vanaf dit weekend kunnen alle Pickx‑klanten zonder extra kosten een selectie van wedstrijden uit de Champions’ Play-offs bekijken, inclusief de beslissende wedstrijden voor de titel.

De doelstelling van Proximus blijft duidelijk: het Belgische voetbal vlot toegankelijk maken voor alle supporters, zowel via de klassieke tv‑kanalen als via de digitale Pickx‑ en DAZN‑ervaring.

💡 Tot de lancering van het nieuwe sportaanbod blijven de huidige promotieprijzen gelden:


• Pickx Sports: 14,99 €/maand
• All-in: 38,99 €/maand

2 reacties

Zullen de premier league kanalen van play sports nog te zien zijn volgend seizoen?


HadewychT
Forum|alt.badge.img+4
  • Community Manager
  • May 20, 2026

@Simonschelfhout Daar heb ik geen apart nieuws over, maar we zullen iedereen zeker op de hoogte houden van het nieuwe of gewijzigde aanbod. 

Deze week kan je wel nog genieten van de Championsleague. 

Champions’ Play-offs voor alle Proximus Pickx-klanten  

Tot de start van het nieuw seizoen  zal Proximus vanaf dit weekend  per speeldag twee wedstrijden uit de lopende Champions’ play-off aanbieden aan alle Pickx-klanten, zonder extra kosten.  

Speeldag 8: 17 mei 

  • 13u30: RSC Anderlecht – KV Mechelen (voor alle Pickx-klanten op de zender Proximus Showcase (*) en voor klanten met Pickx Sports ook op de Pickx+ Sports zenders)
  • 18u30: Club Brugge – Union SG (voor alle Pickx-klanten op de zender Proximus Showcase (*) en voor klanten met Pickx Sports ook op de Pickx+ Sports zenders)

Speeldag 9: 21 mei 

  • 20u30: KV Mechelen – Club Brugge (voor alle Pickx-klanten op de zender Proximus Showcase (*) en voor klanten met Pickx Sports ook op de zender Pickx+ Sports 1
  • 20u30: KAA Gent – Union SG (voor alle Pickx-klanten op de zender Pickx Sports Pop-up (**) en voor klanten met Pickx Sports ook op de zender Pickx+ Sports 2)

Speeldag 10: 24 mei 

  • 18u30: Club Brugge – KAA Gent (voor alle Pickx-klanten op de zender Proximus Showcase (*) en voor klanten met Pickx Sports ook op de zender Pickx+ Sports 1)
  • 18u30: Union SG – RSC Anderlecht (voor alle Pickx-klanten op de zender Pickx Sports Pop-up (**) en voor klanten met Pickx Sports ook op de zender Pickx+ Sports 2)

(*) Proximus Showcase is terug te vinden op de zenders 11, 261, 411 (afhankelijk van de regio en of de klant zijn zenders al dan niet hernummerd heeft).
(**) Pickx Sports Pop-up is terug te vinden op de zenders 100 en 350 (afhankelijk van de regio en of de klant zijn zenders al dan niet hernummerd heeft).