Vorige week stapte ik over van FullControl naar Prepaid. Helaas heb ik nog steeds geen signaal terwijl de prepaid wel geidentificeerd is.
Uiteraard heb ik al verschillende keren naar de klantenservice gebeld en heb ik alle advies gevolgd.
Men verwijst me door naar een Proximus Shop, maar ik zit in het buitenland en zal zeker een jaar niet in Belgie kunnen zijn.
Bijkomend probleem is dat 2 herladingen gebeurden tijdens mijn FullControl die niet doorgestroomd zijn naar Prepaid, Ik in totaal 3x geld overgemaakt naar Proximus en ik heb nog steeds geen signaal.
Ik ben redelijk goed met technische zaken. Het probleem ligt niet aan de user.
Dit is erg frustrerend en ik heb dit nummer dringend nodig om enkele belangrijke zaken op orde te stellen.
Ik overweeg klacht in te dienen bij BIPT en test-aankoop.
Kan een familielid van me in Belgie naar de Proximus-shop te gaan om dit op orde te stellen?
Zou de kans hoger liggen dat mijn SIM opnieuw wekt wanneer ik terug overschakel naar een abonnement?
Kan iemand binnen Proximus de tijd nemen om dit probleem eens serieus te nemen?
Mvg.,
Alex

