Skip to main content
Vraag

Slechte GSM ontvangst Oud-Turnhout omgeving de Lint

  • June 12, 2026
  • 2 reacties
  • 13 Bekeken

Sinds enkele weken is er bijzonder slechte ontvangst in gans de omgeving van de Lint. Ook buiten is er dikwijls geen verbinding, zowel bellen als data.Het is niet enkel bij mij maar ook met het toestel van mijn vrouw. Ondervinden nog mensen dit?

2 reacties

Martin
  • June 12, 2026

@frankst de proximus moderatoren zullen nu niet meer reageren denk ik, normaal is dit alleen op werkdagen tussen 8u00 en 16u30, pas maandag komen ze terug langs.

  • Maar moest het nog niet gebeurd zijn,  best er ondertussen voor te zorgen om zoveel mogelijk klantgegevens aan te vullen in je → ForumProfiel, zodat de PX-moderatoren u beter/vlotter kunnen verder helpen en u zo niet eerst om bijkomende gegevens te moeten vragen.
  • In het privéveld "Ticket" kun je nog relevante informatie vermelden die kan belangrijk zijn i.v.m. je vraag.
    Uw privacy blijft bewaard, want de Privévelden zijn enkel zichtbaar voor Proximus-medewerkers!
  • Klik tenslotte onderaan op "sla wijzigingen op".
  • → Meld het hier zodra dit gebeurd is.

  • Auteur
  • Apprentice
  • June 12, 2026

Update: