Skip to main content
Vraag

vervanging voeding internet box

  • nov. 2, 2026 5:29 p.m. UTC
  • 1 reactie
  • 13 Bekeken

Beste ,

We hadden een probleem met de voeding van de internetbox waardoor er geen internet noch TV was, dit is nu tijdelijk opgelost door de voeding van de wifi booster te gebruiken .

Waar kan ik zo een nieuwe voedings adaptor aanvragen aub?

 

Alvast bedankt

Mvg Luc

1 reactie

Martin
  • nov. 2, 2026 5:36 p.m. UTC

​@luc12345678910 Dit kunnen de PX medewerkers morgen voor u in orde brengen om er u ene op te sturen via Bpost, de oude moet je niet meer terugsturen is voor het recyclagepark. 

Je forumprofiel is waarschijnlijk al ingevuld, maar voor de zekerheid geef ik je dit toch nog mee:

➡️ ForumProfiel aanvullen want PX-moderatoren zullen die nodig hebben, anders verliezen ze veel tijd en moeten ze je die toch nog apart aan u opvragen.
In het veld "Ticket" kun je nog relevante/specifieke/privé-informatie vermelden die je belangrijk acht i.v.m. je vraag.
Privévelden zijn enkel zichtbaar voor Proximus-medewerkers! Klik tenslotte onderaan op "sla wijzigingen op".
→ Meld het a.u.b. hier zodra dit gebeurd is.