Skip to main content
Beantwoord

Quality of Service op Bbox3+

  • 21 oktober 2020
  • 2 reacties
  • 1098 Bekeken

Beste,

Aangezien iedereen via thuiswerk zeer intensief gebruik maakt van het particuliere internet, is deze vraag meer dan ooit relevant:

Ik vroeg me af of er bij de instellingen van de Bbox3+ de mogelijkheid is om QoS (Quality of Service) in te stellen. Hiermee kan je (zoals in bedrijfsnetwerken) bepaalde protocollen voorrang geven. Microsoft Teams meet prioriteit op het netwerk geven dan Netflix.

Als ik boven aan het vergaderen ben met MS Teams video dan heb ik soms een onderbreking als beneden iemand Netflix opzet.

Beste antwoord door YorickP

Met de Bbox3+ is het niet mogelijk dit in te stellen, hiervoor zal meer professioneel-materiaal nodig zijn.

Bekijk origineel
Heb je hier een antwoord gevonden op je vraag?
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

2 reacties

Martin
  • 33964 reacties
  • 21 oktober 2020

Deze vraag werd vroeger reeds al gesteld en dit is niet mogelijk om in te stellen op de bbox3, je zou bijna moet werken dan met een router achter je bbox die deze mogelijkheden heeft.

zie bvb → https://www.proximus.be/support/nl/id_sfaqr_router_install/particulieren/support/internet/internet-thuis/geavanceerde-instellingen/je-priverouter-instellen-als-draadloze-router.html


YorickP
Forum|alt.badge.img+3
  • Proximus Ambassador
  • 475 reacties
  • Antwoord
  • 21 oktober 2020

Met de Bbox3+ is het niet mogelijk dit in te stellen, hiervoor zal meer professioneel-materiaal nodig zijn.