Skip to main content
Vraag

Poort 2000 openzetten op Internet box

  • November 14, 2025
  • 1 reactie
  • 30 Bekeken

Voor de wifi van de vloerverwarming moet ik de poort 2000 gebruiken maar die staat blijkbaar niet open, hoe kan ik die open krijgen?

Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

1 reactie

Martin
  • November 14, 2025

Ik weet niet wat dit is  de laatste tijd maar dit wordt meer en meer gemeld dat de Poort forwarding op de Internet Box niet lukt !

________________________________________________________

In geval het nog niet zou gebeurd zijn, vul dan zoveel mogelijk klantgegevens aan in je → ForumProfiel
zodat de PX-moderatoren u hopelijk kunnen verder helpen als ze maandag hier terug langskomen Of iemand anders die er wel in geslaagd is.
In het veld "Ticket" kun je nog specifieke/privé-informatie vermelden die je belangrijk acht i.v.m. je vraag.
Privévelden zijn enkel zichtbaar voor Proximus-medewerkers! Klik tenslotte onderaan op "sla wijzigingen op".
→ Meld het hier zodra dit gebeurd is.

________________________________________________________