Skip to main content

klachten fiber

  • July 15, 2026
  • 1 reactie
  • 19 Bekeken

Installatie fiber gebeurde 4 weken geleden. Niet vanzelfsprekend. Heeft 1,5 dag geduurd. Heeft 2,5 weken goed gewerkt tot we plots geen internet meer hadden, en dan begon de miserie.  Afspraak technieker tussen 8 en 12 uur. Om 5 voor 12 toegekomen en om 12 uur terug weg. Bekabeling defect, fiber klaar moet dit oplossen. Zij gingen daags nadien iemand sturen om te komen kijken. Geen voetbal Belgie dus. Niemand gezien. APK stond hier met 5 wagens in straat. Wij dachten nu gaat het opgelost zijn maar was niet voor ons. Heel de stoep opgebroken maar niemand die iets wou doen aan ons probleem. Terug proximus gecontacteerd en APK. Niemand wist van iets. Uiteindelijk heeft 1 persoon van APK de goedheid gehad om even te checken en blijkbaar was er geen bescherming over de lasnaad gelegd. Internet opgelost maar nog 1,5 uur met proximus gebeld om connectie terug in orde te brengen,. Dank je Abel.  Toch nog iets van voetbal kunnen zien. Vandaag plots weer geen internet. Proximus gebeld en die zeiden dat er nog een afspraak ging gemaakt worden om te lassen.  Wisten van niks, niets gehoord en afspraak nog niet ingeplant. Dag koers en voetbal. Bedankt proximus. Hoog tijd dat de bekabeling tussen hen en APK ook eens wordt nagekeken.  Geen idee wanneer het nu gaat opgelost zijn. Onze slimme AI weet het ook niet. Communicatie proximus 0 op 10. Ga ik mijn factuur betalen? Denk het niet.

1 reactie

Martin
  • July 15, 2026

@Mie76 Proximus medewerkers zullen nu hoogst waarschijnlijk niet meer reageren  normaal maar tot 16u30 dat zij op het forum langkomen. 

Maar zij zullen vrijwel zeker uw klantgegevens nodig hebben voor verder onderzoek. Vul die daarom vooraf aan in uw → ForumProfiel (indien dit nog niet gebeurd is).
Zo vermijdt u dat de medewerker deze gegevens later nog apart moet opvragen, wat de behandeling van uw vraag kan vertragen.
Indien u het nodig vindt kunt u in het veld "Ticket" bijkomende informatie toevoegen.
Deze gegevens zijn om privacyredenen uitsluitend zichtbaar voor Proximus-medewerkers.
Andere forumgebruikers kunnen ze niet raadplegen.
Klik daarna onderaan op "sla wijzigingen op" en laat hier even weten wanneer dat gebeurd is.