Skip to main content
Vraag

Internetbox voor een nieuw Fiber abonnement met "Internetbox" i.p.v. "BBox3"

  • May 7, 2026
  • 2 reacties
  • 12 Bekeken

We gebruiken  "Port Forwarding" (lokale server, SSH en Wake on Lan) op de modem Telenet, en zouden nu graag internet via fiber bij de huidige woning hebben. 

Is port forwarding via MyProximus op de nieuwe “InternetBox” te vertrouwen? 

 

We hebben Proximus Internet in tweede verblijf. Door een onweer vorig jaar was onze BBox3 defect geraakt. De installateur die de BBox3 kwam vervangen door de nieuwe modem "InternetBox" slaagde er niet in om via de website "MyProximus" Port forwarding te doen.
Mede daarom werd terug een nieuwe BBox3 geplaatst die ik zelf kon configureren.

2 reacties

Martin
  • May 7, 2026

FYI:

wat port forwarding betreft zijn er inderdaad meldingen van sommigen dat het niet lukt op de internet box. Wat altijd de reden is, is me niet altijd duidelijk.
Misschien kunnen andere forumleden of een PX medewerker meer details geven waarom het niet bij iedereen lukt.
Een reden die ik wel ken dat het niet lukt is omdat sommigen een CGNAT Adres toegekend krijgen. 

NB: Proximus moderatoren komen hier langs van 8u00 tot 16u30 wel niet non-stop wegens ook andere opdrachten en de bezetting op het ogenblik.


  • Auteur
  • Apprentice
  • May 7, 2026

Thx Martin voor het mogelijk antwoord. 😃