Skip to main content
Vraag

Extra mailbox aanmaken lukt nog steeds niet

  • September 7, 2026
  • 1 reactie
  • 15 Bekeken

Ik zie in de archieven van dit forum dat er al jaren klachten komen over een tweede of derde mailbox aanmaken.
Ik heb gisteren en vandaag geprobeerd om dit te doen. Tientallen keren. Rekening houden met de tips op dit forum. Privaat venster,…. Ik heb gechat de AI robot van proximus en ook met een live medewerker. 
Dit alles zonder resultaat.

Kan er nu eindelijk eens een oplossing komen voor dit probleem?

1 reactie

Martin
  • September 7, 2026

@Bossie 

omdat de Proximus-medewerkers dit zouden verder kunnen natrekken, zullen zij uw klantgegevens nodig hebben. Vul die daarom vooraf aan in uw → ForumProfiel (indien dit nog niet gebeurd is).
Zo vermijdt u dat de medewerkers deze gegevens morgen nog apart zouden moeten opvragen, wat de behandeling van uw vraag kan vertragen.
Indien u het nodig vindt, kunt u daar ook in het privéveld "Ticket" bijkomende relevante informatie toevoegen.
Deze gegevens in privévelden zijn om wille van Privacy uitsluitend zichtbaar voor Proximus-medewerkers. Andere forumgebruikers kunnen ze niet raadplegen.
Klik daarna onderaan op "Sla wijzigingen op".
Laat hier even weten wanneer dat gebeurd is.