Skip to main content

Ik betaal voor het bekijken van uitzendingen van zender DAZN. Kan ik ook rechtstreeks op de app van DAZN inloggen en kijken?

@69katifel die app kan je normaal als je een V7 hebt of V7c zelf installeren met een google play account op de decoder.


@69katifel die app kan je normaal als je een V7 hebt of V7c zelf installeren met een google play account op de decoder.

Het is de bedoeling om op een 2de tv te kijken zonder decoder.


@69katifel je kan via de Pickx app kijken op een andere tv.


@69katifel 

Of je de DAZN-app op je smart TV kunt installeren en ook bekijken daar heb ik geen ervaring mee, maar je zou in het ander geval via de Proximus pickx app kunnen google casten naar je TV bvb via een Google chromecast HDMI dongle als je die moest hebben.


@69katifel je kan via de Pickx app kijken op een andere tv.

Is geen Android, dus geen Pickx-app :-(


@69katifel op een IoS apparaat werkt deze ook, heb je een apple apparaat in huis kan je zo ook casten naar je tv (mits je tv dat kan, vertel anders eens je merk en type van tv).


En kun je niet chrome casten via Pick-app op Android of iOs smartphone bvb.

 Pickx via Chromecast, / Proximus Pickx-app,  / 

Chromecast: alles wat je moet weten, / Chromecast aansluiten op wifi.


Reageer