Skip to main content
Vraag

Wijziging contactgegevens

  • jun. 28, 2021 9:27 a.m. UTC
  • 6 reacties
  • 490 Bekeken

Wij krijgen via e-mail informatie/publiciteit bestemd voor mijn schoonmoeder. Wij wensen dit te annuleren en alle info via de post naar haar adres te sturen. Hoe/waar kan ik dit wijzigen aub?

 

Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

6 reacties

Forum|alt.badge.img+4
  • Expert
  • jun. 28, 2021 10:42 a.m. UTC

In principe kan dit via MyProximus - mijn account - waarschuwingen en privacy (instellingen aanbiedingen en promoties)

 


Martin
  • jun. 28, 2021 11:29 a.m. UTC

maar het zijn blijkbaar die van de  schoonmoeder of begrijp ik het hier  verkeerd.

Die via MyProxius zijn natuurlijk niet die van de schoonmoeder die je kunt uitzetten tenzij je inlogt met haar logins en dan woerden ze nog niet via de post verstuurd!

Ik denk dat het best via een Proximus forummedewerkers gebeurt


AntonellaD
Forum|alt.badge.img+3
  • Legend
  • jun. 28, 2021 1:03 p.m. UTC

@AVlieghe Noteer je even het klantnummer van je schoonmoeder in het veldje “Ticket” in de profielgegevens samen met het e-mailadres waarop je de mails ontvangt en eventueel het correcte e-mailadres mocht ze er eentje hebben? Alvast bedankt. Groetjes, Antonella

PS: Gegevens noteren in je profielgegevens doe je zo: klik rechtsboven op je logo of foto → ga naar instellingen → noteer de gegevens in het betrokken veld → sla de wijzigingen op + geef een seintje zodra dit is gebeurd.


  • Auteur
  • Rising star
  • jun. 30, 2021 8:32 a.m. UTC

@AntonellaD

Hallo, ik kan dit niet regelen via MyProximus want daar kan ik enkel mijn persoonlijke gegevens aanpassen.

Het klantennummer van mijn schoonmoeder is: 1999***

Haar adres is Klapstraat Aalst

Zij heeft geen e-mailadres. Het e-mailadres van mijn echtgenoot waarop info voor haar wordt ontvangen is ***en dit moet dus gewijzigd worden naar haar postadres.

Volstaat dit als info aub ?

Hartelijk dank bij voorbaat.

Volstaat dit aub om de wijziging toe te passen? 


HeidiE
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • jun. 30, 2021 9:02 a.m. UTC

Dag @AVlieghe dit werd aangepast! Groetjes, Heidi


  • Auteur
  • Rising star
  • jul. 1, 2021 10:33 a.m. UTC

@HeidiE 

 

Van harte dank Heidi.