Skip to main content
Vraag

Laattijdige annulatie op factuur

  • aug. 19, 2021 7:02 a.m. UTC
  • 7 reacties
  • 228 Bekeken

Geachte,

 

De technieker zou normaal bij ons langskomen om Proximus aan te sluiten naar aanleiding van een verhuis. Wij hebben deze afspraak echter ruim op voorhand telefonisch geannuleerd. De medewerker die ons verder hielp zei dat alles in orde was en heeft niets vermeld over een laattijdige annulatie. Tot onze verbazing wordt er nu een bedrag van 59 euro gefactureerd voor “laattijdige annulatie van bestelling” (factuur 7105357***).

 

Wij veronderstellen dat het hier om een vergissing gaat? Zou u zo vriendelijk willen zijn om dit recht te zetten?

 

Mvg

Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

7 reacties

Martin
  • aug. 19, 2021 7:06 a.m. UTC

Best nooit privégegevens posten (zoals je forum roepnaam bv. enz...) op een openbaar forum waar iedereen alles kan lezen, maar wel in je → ForumProfiel, daar zo veel mogelijk gegevens invullen/aanvullen in de passende met privé" aangeduide tekstvelden, deze kunnen enkel door proximus medewerkers gelezen worden.
In het vak "Ticket (Privé)" kun je bv. nog bijkomende informatie zetten, zodat van zodra ze hier de draad opnemen hiermee aan de slag kunnen.

PS: Je forum roepnaam kan alleen door iemand van het proximus forumteam zelf bewerkt worden.


  • Auteur
  • Apprentice
  • aug. 19, 2021 7:39 p.m. UTC

Gelieve de forum roepnaam te wijzigen naar Tine.


Martin
  • aug. 19, 2021 8:53 p.m. UTC

Morgen kunnen de Prox forummedewerkers dit verder regelen voor u.


HeidiE
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • aug. 24, 2021 10:11 a.m. UTC

Dag @TineB ik deed het nodige om je profielnaam aan te passen en de aanrekening recht te zetten, bevestiging volgt! Groetjes, Heidi


Luc.M
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • aug. 26, 2021 10:07 a.m. UTC

@TineB  Dag Tine, ik zie dat er reeds een rechtzetting aangemaakt is voor dit bedrag en dat er een terugbetaling voorzien is van 23,61 euro.

Groetjes Luc


  • Auteur
  • Apprentice
  • aug. 26, 2021 11:40 a.m. UTC

Hartelijk bedankt voor de rechtzetting en jullie hulpvaardige dienstverlening


Luc.M
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • aug. 26, 2021 12:58 p.m. UTC

@TineB  Graag gedaan