Er is een technisch probleem.
Pagina opnieuw te laden
Voor topics waarvan het laatste antwoord in 2021 was.
Recent actief
Beste Kan ik de vaste telefoon Alcatel T78 afhalen en betalen in de shop te Diest? Mijn tegoedbonnen worden online niet aanvaard.
iets op te markt brengen wat slecht werkt proficiat proxilus
Edpnet en Mobile Vikings maken beide gebruik van het Proximus fiber netwerk. Ze bieden allebei formules aan met 1000Mbps download en 500Mbps upload. Bij Proximus zelf is upload nog steeds gelimiteerd tot 350Mbps bij de hoogste formule. Wanneer wordt dit gelijkgetrokken (of verbeterd) voor de eigen (business)klanten op het eigen netwerk?
Beste ,Mijn werkgever betaalt mijn abonnement .Ondanks mijn “ digital owner acces “ profiel , heb ik geen toegang tot mijn product via “ myproximus “Onmogelijk dus om basic zaken aan te passen of toe te voegen , zoals alias of 2de mailbox .De verantwoordelijke van de IT afdeling staat begrijpelijk niet te springen om hiervoor tussen te komen .Het lijkt me toch niet abnormaal dat dergelijke aanpassingen door de eindgebruiker zelf zouden moeten kunnen doorgevoerd worden ….
ik krijg maar geen antwoord op mijn vraag die blijkbaar al afgesloten is !
zaterdag een nieuw paswoord aangemaakt en nadien gecheckt, alles ok. Maar de zondag plotseling niet meer in de mailbox te geraken! vandaag gebeld naar helpdesk, mevr zei vriendelijk dat belgacom niet van proximus was?! na veel vijven en zessen, dan toch uitgelegd gekregen dat onze mail al reeds meer dan 20 jaar actief is en dat belgacom de voorloper was van proximus en dat onze mail tot zaterdag perfect werkte. ze heeft geprobeerd om een reset te doen maar is er niet in geslaagd. nu zou er een externe IT-firma ons verder moeten helpen tegen betaling?! dit omdat volgens haar belgacom geen domeinnaam zou zijn van proximus? als ik op MyProximus inlog doe ik dit wel nog altijd met mijn @belgacom.net adres en dit geeft geen enkel probleem alleen bij het inloggen op de mailbox zegt hij dat de of het paswoord/gebruikersnaam niet correct is. we hebben ons paswoord her ingesteld langs de webmail en volgens de vereiste karakters. hoe kunnen wij opnieuw aan onze mails geraken, want daar zitten to
Ik ben sinds kort klant bij Proximus. Ik ben erg tevreden van het Proximus Picks platform! Zeer flexibel en handig in gebruik.Bij het klant worden kregen we ook een LG 50” TV gratis (black friday), wat een zeer mooi cadeau was! We hebben deze tv op de kamer geïnstalleerd, dus niet achter de AndroidTV decoder in de living.Ik ging er vanuit dat je via Airplay het beeld van de Picks app naar de LG TV zou kunnen “casten” via de ingebouwde Airplay op de tv. Maar dit lukt me niet! Ik krijg wel het Chromecast icoon te zien van de andere apparaten in huis.Wat zoeken op jullie NL/FR forum bracht me niet zo veel duidelijkheid. Men zou de functie er tijdenlijk uit gehaald hebben. Erg vreemd, want het staat nog steeds bij de mogelijkheiden van de app op jullie website. Bijvoorbeeld hier!https://www.proximus.be/nl/id_b_cr_casting_smartphone_tv/particulieren/blog/news/gouden-tips-van/hoe-smartphone-naar-tv-casten-tips.htmlHet kasten vanuit andere apps werkt prima! Dus aan de instellingen ligt het vo
Wij hebben reeds proximus internet via het bedrijf maar willen graag proximus tv erbij. Wij vinden daar geen info over. Wij zouden de tv applicatie prive bijbetalen.
Wat betekent in de proximus app als er op komtJe kan het opgeschort uur van een opgeschort apparaat niet verlengen Mijn moeder gelooft dat ze gehackt is door oa deze melding dus graag een uitleg met rede
na een panne ‘opgelost’ te hebben, met een week een kabeltje over de oprit naar onze bedrijfsunit te leggen, vatte men vrijdag laatst de werken serieus aan. Er werd zowaar een halve loopgraaf gedolven om het kabeltje tot haar bestemming te krijgen. Dat zal wel nodig zijn en ongetwijfeld volgens de regels van de kunst. Op de vraag wanneer de gracht terug toe ging, vertelden ze: zaterdagochtend, ten laatste maandag. Wat voor ons een geruststelling was, want glasplaten van een paar vierkant meters draag je niet zomaar rond. Maar, zaterdag geen kaboutertjes gezien en gisteren ook niet. Moeten wij dan ons bedrijf even stilleggen? En dan ben je BIZZ-klant.Grasdreef 14/003, 8200 Brugge
Vandaag 23/1/23 heeft Proximus de programma’s van TV5 Monde Europa gepubliceerd en niet die van TV5 Monde (France, Belgique, Suisse, Monaco) en dit is nochtans de TV5 Monde die wij hier ontvangen! Het is niet de eerste keer dat die programmatie verkeerd is. Kan daar niet beter op gelet worden? Bijkomende vraag: de ondertiteling (Frans) is wel zichtbaar in directe uitzending, maar niet op de geregistreerde versie van hetzelfde programma.
Kan de livestream en tv-gids van BBC One HD en BBC Two HD online (Pickx website en app) toegevoegd worden? Dit is momenteel ontbrekend.
Op het Fr-forum werd reeds door diverse partijen melding gemaakt van het feit dat er geen 4G boost meer gedetecteerd werdDoor een moderator werd meegedeeld dat dit het gevolg van een “foutieve update” en met een volgende update zou rechtgezet wordenVandaag stel ik met enige dagen vertraging hetzelfde fenomeen vastVraag:Is het probleem van “deze foutieve update’ (van het Tessares platform?) niet quasi onmiddellijk op te lossen door een ‘roll back”&Indien dit niet mogelijk zou zijn (waarom?) wanneer komt “de nieuwe update om het probleem op te lossen beschikbaar”? P.S. LEDs Bbox & 4G modem zijn (uiteraard) ok
why on the website there is a year discount on the subscription and after making the purchase it turns out that it is 6 months
Onze TVBox werkt niet meer. Ik heb alle opties geprobeerd en zoals de vorige TV box (enkele weken geleden ook één moeten wisselen ) werkt deze niet meer. Dus graag omwisselen. Nummers Box. SN: 255541536. Unit MAC : 38:5F:66:53:4D:57.
Wij zijn sinds gisteren overgestapt naar Proximus. Nu zou ik graag de series die wij kijken, willen instellen om op te nemen. Via Telenet konden we de serie opvragen en dan kregen we een overzicht van de afleveringen die nog gaan komen. Hoe doe ik dit nu? Of dien ik via de tv gids naar de dag te gaan wanneer de serie wordt uitgezonden en zo de hele serie opnemen?
Bij de start van de pre-orders heb ik meteen een iPhone 14 pro besteld en betaald. Bij de release kreeg ik elke week mooi een mailtje dat deze nog uitverkocht was en dat ik deze zo snel mogelijk ging krijgen…In december heb ik deze nog altijd niet gekregen en stopte de mails over uitverkocht zijn. Ik heb toen meteen via alle mogelijke kanalen Proximus proberen te bereiken (hoe moeilijk kan het zijn om een bedrijf deftig te bereiken???), van kastje naar muur gestuurd en vaak hetzelfde verhaal mogen doen. Telkens hetzelfde antwoord: er is een probleem, maar we maken een klachtendossier aan.Op 5 januari (!!) eindelijk antwoord van het klachtendossier dat er een systeemfout geweest is en de bestelling opnieuw gestart is en ik de iPhone zo snel mogelijk zal ontvangen. Sindsdien is het weer windstil, is er geen vooruitgang meer en krijg ik weer geen antwoorden op mijn vragen…Het begint echt ABSURD te worden en mijn geduld is nu echt wel op. ordernummer: R4WEBSHOP015396092Klachtendossiernumme
Waarom moet ik steeds mijn decoder terug opstarten word niet gevondenklank en beeld loop niet gelijk
1 jaar en 2 maand geleden kocht ik een Iphone 13 mini aan met een abonnement. 2u geleden besloot deze om niets meer te doen. Ik kan hem niet geforceerd opstarten, hij geeft ook geen kik aan mijn laptop.Ga ik hiermee best naar de proximus winkel of meteen naar de apple store?Bedankt!
Beste, vandaag zijn mijn diensten gedeactiveerd. Ik had dit per abuis online aangevraagd omdat ik mijn abonnement wou wijzigen. Nochtans had ik deze week 2 keer telefonisch doorgegeven om deze aankoop te annuleren en de juiste wijziging door te voeren…helaas niet gedaan. Kan iemand mij helpen?
Helaas door mij nalatigheid als student, was ik te laat met 1 factuur. Ondertussen is mijn internet & tv beperkt tot een minimum. Dus heb ik gisteren 2 facturen betaald, waarna er beloofd werd binnen de 4 uur alles te activeren. Helaas kom ik tot de vaststelling dat op dit moment nog niets is geactiveerd. Dat ik niet op tijd heb betaald, is mijn fout. Maar dat er hier door een super telecom bedrijf beloftes worden gemaakt, die niet waar zijn, is echt wel iets anders. graag had ik mijn diensten geactiveerd gezien, aangezien wanneer ik bel naar de klantendienst, mijn klantennummer ‘’niet bestaat’, MvgBjorn db
Op 13 oktober 2022 bestelde ik de Flex Fiber met een Fiber Boost om onze vaste lijn te kunnen behouden. Met een 2 maand gratis promotie vond ik dit een goeie deal. Installatie op 3 november: de ploeg doet er uren over om de fiber over een korte afstand aan te leggen. De planten worden uit de voortuin getrokken en ze boren verschillende gaten in de kelder. De activatie wou maar niet lukken en ze gingen een week later terugkomen. Een week later en het activeren wil nog altijd niet lukken. Een andere ploeg moet langskomen om de installatie na te kijken. In december kwam een gespecialiseerde ploeg langs en stelde vast dat de installatie van de fiber slecht gedaan was. Ze trekken een nieuwe vezel en de verbinding is ok maar zij kunnen mijn producten niet activeren. Daarvoor zou de eerste ploeg moeten terugkomen. Januari 2023: nog steeds niemand gehoord en ik bel naar de klantendienst. Daar laten ze me weten dat mijn dossier ‘over het hoofd’ werd gezien en ik krijg een afspraak op datum
een vraagje, is het standaard dat wanneer je een nieuwe installatie neemt die geplaatst is door een technieker, dat men dan ook de decoders vervangt?
vanaf november bezig geweest om over te schakelen van telenet naar proximus, gewoon niet te doen. 2 keer moeten bellen met medewerker, waarbij de 2 de zei dat de eerste alles verkeerd had gedaan, hij zou alles wel in orde brengen, ik moest gewoon nog bevestigen. Als ik wilde bevestigen stond er dat de periode verstreken was???????????? nog maar eens gebeld, zouden het in orde brengen. bij de 2 de keer willen bevestigen idem als bij eerste keer. afspraak gemaakt, daaaagen later bericht dat de afspraak geanulleerd was, zucht, nog maar eens gebeld, neeeneeen de afspraak geld nog steeds. ZUCHTNa nog verschillende keren bellen, jaaajaa alles is in orde, 18 januari 2023 is de afspraak ECHT????NEEEN DUS, 18 januari niemand gezien, razend teruggebeld. ah neen de afspraak is geanulleerd?????DOOR WIE????????? ik niet, me kwaad gemaakt, de operator heeft gewoon opgelegd, terug gebeld, andere operator, die zei dat de afspraak niet was opgezegd, JONGENS TOCH ZOVEEL ONKUNDE EN SLECHTE SERVICE HEB I
Onze internetverbinding is sinds enkele weken zeer onstabiel. Regelmatig wordt de verbinding verbroken en kan er dan van 15 minuten tot 2 uur uitliggen.Zaterdag 14 januari is door ons contact opgenomen met de technische dienst. Deze kon inderdaad zien dat er problemen waren en een technieker zou contact met ons opnemen.Afgelopen dinsdag nog niets gehoord dus nog maar eens gebeld. Ook nu werd toegezegd dat er contact met ons opgenomen zou worden. Wederom zonder resultaat.Datums voor contact kunnen niet gegeven worden. “Meestal binnen enkele dagen” is het meest nauwkeurige (maar bewezen onjuiste-) antwoord.Wat kunnen wij nog ondernemen om dit probleem op te lossen?
Waarom je smartphone trager wordt in de zomer
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bedankt voor uw bezoek aan het forum. Help ons om deze te optimaliseren in slechts 5 vragen.