Er is een technisch probleem.
Pagina opnieuw te laden
Voor topics waarvan het laatste antwoord in 2021 was.
Recent actief
Ik heb reeds via enkele kanalen contact proberen krijgen met proximus maar geen succes.Via deze weg nogmaals mijn vraag.Ik zou via mijn abbo toegang krijgen tot my e-press maar vind geen link in my proximus account.Blijkbaar is dit nog voorgekomen bij anderen dus bij deze??Kan dit in orde gebracht worden?Als we via de FAQ gaan dan krijgen we het botte antwoord… u zal dan toch geen recht hebben op… MvgS
Waarom moet de ene decorder terugestuurd worden en ik ken mensen die dit niet moeten doen en ik kan het nu niet terugsturen met de corona
Klantennummer ******* Beste,Ik ben sinds 4 juli 2020 klant en ik huur een Wi-Fi booster bij Proximus. Ik hoef hiervoor momenteel niet voor te betalen. Mijn vraag is:” Ik wens deze Booster niet meer te huren en deze terug binnen te brengen. Waar kan ik deze booster binnenbrengen? Ook wil ik niet dat deze in de toekomst nog wordt aangerekend en dit vanaf heden, 13 januari 2021.Alvast bedankt en vriendelijke groetenRené
Sinds verleden week heb ik de studio 100 go pass besteld. Deze werkt (nog) altijd niet! Kan gebeuren, maar na herhaaldelijk te proberen om hulp te krijgen via de chat ben ik gisteren toch in contact gekomen met iemand van de helpdesk. De nodige instructies gekregen en opgevolgd, en dan krijg ik het volgende: We zijn op zoek naar een collega om je te helpen,maar dat duurt iets langer dan verwacht… Ben je nog steeds online? Uiteraard, antwoord ik.Wat blijkt nu, 10min later kreeg ik opnieuw net dezelfde boodschap! en een 12 tal minuutjes later nog eens.Als dit de praktijken zijn naar klanten toe, dat vind ik Proximus onwaardig!Ondertussen staat de studio 100 go pass wel al actief, maar hij werkt dus niet! Mijn zoontje van 2 is jullie dankbaar!!!
GeachteHeb al 3 links gehad maar public wifi kan ik met mijn nieuwe samsung a71 nog steeds niet bereiken.Ik tracht te installeren met myproximus (met ingeschakeld internet) Ik doe dat met producten/internet comfort/ en onder app public wifi te verbinden.Ik volg de instructies met SIM enz.,tik public aan , gereed maar krijg onderstaand beeld.Moet ik iets aan instelling veranderen?
Onze modem b-box 3V+ Sagemcom reset zichzelf zo'n 1 à 2 keer per dag.Met reset bedoel ik niet alleen een herstart, maar ook de instellingen lijken allemaal terug gezet, zoals SSID en andere opties.Ik heb op dit forum gelezen dat dit kan gebeuren als er gedupliceerde IP addressen op het netwerk aanwezig zijn. Ik heb dit nagekeken en ik had op mijn tweede access point (UniFi) inderdaad een tweede DHCP server actief! Ik heb die uitgeschakeld en dacht het hiermee gevonden te hebben.Om te testen had ik ook eens manueel voor een gedupliceerd IP adres gezocht en effectief viel alles uit. Alleen, dat is maar één keer gelukt dus het kan toeval zijn (wel héél toevallig).Vandaag is hij echter opnieuw uitgevallen! Ik heb zeker maar één DHCP server.Mijn vraag is:weet iemand andere scenario's waarin de modem zichzelf gaat resetten? kan ik ergens meer informatie krijgen van de modem net vóór het resetten? Misschien zegt die wat er gebeurde net voor de reset heeft iemand nog ideetjes wat ik zou kunnen
sinds een paar weken valt af en toe het internet weg, dus ook wifi en beeld op de televisie, het beeld wordt dan blokkerig of bevriest. genius start dan wel op, en weet de verbinding te herstellen, maar dit is soms maar voor een paar minuten. mijn b-box2 voelt soms ook heel warm aan. alles al geprobeerd, modem heropstarten en kabels nagekeken. heb ook gezien dat het dsl lampje regelmatig staat te pinken hier thuis lijkt alles in orde, iemand suggesties?
Laatste dagen herstart de bbox-3 (Sagem) een aantal keer per dag spontaan op.Graag een oplossing.
Beste Proximus,kunnen jullie het probleem met de proximuscloud-desktopclient oplossen aub?Op 1 computer waar het tot gisteren nog werkte nu het probleem dat hij geen verbinding kan maken met de configuratieserver, op de andere computer het probleem dat na installatie van de desktopclient het inlogscherm niet komt, enkel wit scherm met flikkerende ‘OK’...
Hallo,Ik heb een oude PC die nog op WindowsXP draait. De PC is momenteel NIET aan het locale netwerk gekoppeld, maar ik gebruik die PC nog steeds als “printerserver” voor mijn oude HP Deskjet 710C printer (die werkt nog prima, ondanks zijn gezegende leeftijd van, jawel, 21 jaar!!!). Ik moet daarvoor echter altijd de bestanden op een memory stick plaatsen, dan in de oude PC steken en pas dan kan ik printen.Ik zou dit willen wijzigen en die oude PC vanop mijn huidige desktop willen besturen. Echter, daarvoor moet ik die oude PC dan uiteindelijk wél aan mijn netwerk hangen.Mijn concrete vraag: kan ik ergens op mijn Proximus box (BBOX3) instellen dat die bewuste PC niet op het internet mag en ook geen inkomende messages mag ontvangen? Met andere woorden: die PC mag enkel met devices op mijn lokaal netwerk communiceren en anders totaal niets.Op die manier zou ik remote kunnen inloggen vanop mijn huidige desktop en kan ik dan die oude PC als een “echte” printerserver gebruiken.Enig idee h
Ik heb de V7 decoder intussen een tweetal weken en ben er toch echt tevreden over. Doet alle functies zonder enig probleem. Enkel het feit dat geen enkele externe harde schijf herkend wordt stoort mij wel, gezien ik de Android box als mediacenter wou gebruiken in combinatie met de Kodi app. Intussen al met 4 harde schijven geprobeerd, en telkens de melding dat “de schijf beschadigd is”, terwijl ik deze al op fouten gecontroleerd heb op een Windows PC. De USB poort werkt alleszins wel, want ik kan perfect bv. een muis aansluiten. Alle externe HDD werden als NTFS geformateerd. Kan dit door een Proximus medewerker bevestigd worden dat dit by design is, en dat dit eventueel in de nabije toekomst wel ondersteund zou worden?
Ik gebruik nog altijd mijn gratis website “users.skynet.be/gielen”. Maar nu wil ik een ander alias in de plaats van gielen en dat lukt mij niet. Kunt u mij hierin helpen of is deze aanpassing niet meer mogelijk? Groetjes. Jean Gielen
Hallo, Ik heb sinds een tijdje een probleem met het TV kijken met twee decoders.Zolang er 1 decoder actief is, werkt alles prima, vanaf het moment dat er 2 decoders actief zijn, bevriezen de beelden van beide decoders na een aantal minuten.Op aanraden van jullie support heb ik de basis zaken geprobeerd; decoders resetten, modem default reset, decoders rechtstreeks op modem gehangen,.. maar het probleem blijft zich voordoen.Vreemde is dat dit voordien perfect gewerkt heeft en plots geeft dit problemen.Als hardware gebruik ik een V5mini en V6 decoder en BBOX 3 en een unify US-8 switch voor andere randapparatuur. Iemand nog suggesties?
Bij het eerste maal inloggen op het forum (via MyProximus) krijg ik volgende waarschuwing: Niet erg bemoedigend voor een ISP.
Beste, ik werd recent klant met o.a. een All Stars packet en zou een activatielink krijgen voor Disney+ maar heb deze nog altijd niet ontvangen. Hoe breng ik dit in orde?
Het is heel aberrant wanneer ik wil overschakelen van Tuttimus naar het veel performanter pack Flex Netflix ik niet kan genieten van het promopakket (voor 3 maand) omdat ik al 27jaar klant ben bij Proximus. Een dankbaarheidsgeste is teveel gevraagd.
Tesla ik kan niet SMS met mijn vriendin vanuit mijn smartphone naar haar nummer 04******** Godelieve D****mijn vriendin kan wel naar mij SMS.kunt u mij daarbij helpen
Beste Proximus, Kan iemand mij verder helpen met deze vraag: Met vriendelijke groet,Coert van der Burg
Na voorgaande problemen die duurden van 11nov tot 14 dec 2020 dacht ik dat deze voorgoed van de baan waren, opeens op 6 jan was het weeral hetzelfde liedje. Gebeld naar het gekende en al veel gebruikte 080022800 nr, men kon mij online niet helpen en zal een technieker sturen op 12 jan reeds! Na amper 6 dagen!!! Er zijn ergere dingen, vorige keer ook al eens 7 en 5 dagen moeten wachten. Op 14 dec werd het probleem opgelost door een medewerker van het high care team, die tevens een nieuwe poort in de centrale installeerde .Ik kon weer zorgeloos TV kijken, ware het niet dat ik op 6jan een technieker uit de centrale zag komen en s'avonds weeral geen TV had .Poort waarschijnlijk toegekend aan een andere onfortuinlijke proximus klant met dezelfde problemen.
Ik had vroeger een decoder V4 en ben vandaag overgeschakeld naar decoder V6.Vroeger stelde ik vast dat niet het volledige beeld op scherm zichtbaar was. Zo bvb in de rechterbovenhoek proximus live bij voetbal.Ook bij de nieuwe V6 decoder is dit zo. De tv is een philips 40” en verbonden met HDMI cable met decoder.Ik weet niet of decoder moet ingesteld worden om mooi complete beeld te tonen.
Hi, de linkerboventoets van mijn V5 (tv on/off) werkt niet naar behoren meer. Alle andere toetsen werken OK, ik vermoed dat door veelvuldig gebruikt de vermelde toest niet meer goed reageert ; moet lang en hard ingedrukt blijven vooraleer tv reageert. Dient wellicht vervangen te worden.Hoe gaat dit in zijn werk ? Kan evtl nieuwe afstandsbediening opgestuurd worden ter vervanging van de niet meer goed werkende ?
Heb altijd gewerkt met outlook 2010. Vermits dit niet meer wekt voor mijn skynet, webmail i gebruikMijn vraag : als ik een mail beantwoord , dan word de originele mail NIET in het antwoord gezet?? Ik kan enkel mijn eigen tekst zien?? Is dit normaal?? zee vervelend was gewoon de originele mail te zien waarop ik antwoordde.Bj de optie doorsturen staat het welNormaal of kan ik dit veranderen??
Wanneer ik Netflix opstart via de Proximus decoder verschijnt er, sinds kort, tussen elke handeling die ik uitvoer, een banner van ‘Enjoy - gratis cadeaus’. De banner verdwijnt telkens terug doch er blijft in de rechterbovenhoek een zwarte rechthoek staan die dus ook gedurende het bekijken van een film niet verdwijnt…Wie kent dit probleem?
Ik heb net een nieuwe prepaidkaart gekregen. Nu probeer ik me permanent te identificeren. 3 computers getest, 3 browsers, geen enkele werkt.Er zijn 4 verschillende fouten die ontstaan, maar de voornaamste is deze foutmelding :Deze fout ontstaat net nadat ik mijn PIN-code voor mijn ID-kaart intyp.Wat is er aan de hand?
Beste, ik heb vandaag 11.01.2021 meermaals Proximus storingen proberen te bereiken omdat het telefoonnummer van mijn 89 jarige grootmoeder onbereikbaar was. Later bleek dat ook de hele buurt storingen had in Leuven (omgeving Kaboutermansstraat). Ze was dus zoals Proximus totaal onbereikbaar.Het zou volgens mij heel interessant zijn om op jullie intropagina een “item” aan te maken voor storingen waarop we de zone van de panne kunnen opvolgen.vb: storing: Leuven locatie: Kaboutermansstraat probleem: kabel defect stand: herstelling bezig duur: ongeveer 8uOp die manier moeten mensen niet naar hun providers bellen, geen tientallen keren proberen om uw contactpersoon proberen te bereiken en onnodig om naar proximus enz…. te bellen.Mvg, Roger Tienen
Waarom je smartphone trager wordt in de zomer
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bedankt voor uw bezoek aan het forum. Help ons om deze te optimaliseren in slechts 5 vragen.