Skip to main content
Antwoord

Ik kan een aantal opnames op de tv app niet zien

  • June 16, 2018
  • 2 reacties
  • 81 Bekeken

Ik krijg de mededeling dat ik de opname alleen kan zien via de decoder vanwege rechten. Maar in de oude app tv overal was dat niet zo. Weet iemand wat er aan de hand is?

Beste antwoord door LinosD

Sommige opnames zijn inderdaad, omwille van rechten, niet zichtbaar via de app (dat was vroeger ook al zo, maar verschilt dus van uitzending tot uitzending).
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

2 reacties

Martin
  • June 16, 2018
Ter info:
Er zijn tal van problemen geweest sinds de update en nu zitten ze al aan 4.12 of het mss daar iets mee te maken heeft weet ik niet, maar de mensen van Proximus kunnen daar verder inlichtingen over geven, al zal het wachten zijn tot maandag want normaal gezien komen die niet op een zondag langs op het forum, alleen de helpdesk 080022800 is op zondag bereikbaar.

LinosD
Forum|alt.badge.img+5
  • Proximus Ambassador
  • Antwoord
  • June 18, 2018
Sommige opnames zijn inderdaad, omwille van rechten, niet zichtbaar via de app (dat was vroeger ook al zo, maar verschilt dus van uitzending tot uitzending).