Skip to main content

Walter Presents gaat series curereren voor VTMGO streaming service

  • April 2, 2019
  • 2 reacties
  • 545 Bekeken

evebxl
Forum|alt.badge.img+2
De Persgroep lanceert dan toch hun nieuwe streamingservice VTM GO. De service is een AVOD, ondersteund door reclame en dus gratis, die je ongeveer een 300 titels aanbiedt uit het archief van de zenders van De Persgroep. Er zijn ook exclusieve series in partnerschap met Walter Presents.

Walter Luzzolino is een curator van niet Engelstalige series. De dienst bestaat al in het VK in partnerschap met Channel 4 en als alleenstaande streaming service in de VS. Top series van over de hele wereld zoals Ijsland, Spanje, Polen, Noorwegen.

Jammer genoeg, biedt vtm go geen betalende optie zodat je de reclame kan vermijden. Dat zou gerust een toegevoegde waarde zijn, want ik vermoed dat veel mensen graag deze series willen (her)ontdekken zonder te worden lastig gevallen door reclameonderbrekingen.

Series met volledige seizoenen
Medialaan
Moeder, waarom leven wij
Ons Geluk
De Rodenburgs
Clan
...

Walter Presents (https://vtm.be/vtmgo/catalogus?filter=exclusief-walter-presents)
Cover Story
Fugitives
Night & Day
The Border
The River
Vanished by the lake
Veni Vidi Vici

Als je al een vtm user ID hebt, kan je daarmee inloggen op de beta site vtmgo.be. De app zal door een 10.000 gebruikers worden getest voor ze wordt losgelaten op het grote publiek. De site is wel al door iedereen te gebruiken. https://vtm.be/vtmgo/

Geen idee of de app ook beschikbaar komt op de decoders van PX of TN.

https://www.hln.be/showbizz/tv/vtm-lance...~a1001b07/
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20190402_04296776
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

2 reacties

Martin
  • April 2, 2019
wel nog werk aan de VTMGO winkel, 't moet niet altijd bij Proximus zijn hé ☺️


Martin
  • April 2, 2019
voor wie het zich moest interesseren hier ook een thread in dit zelfde verband :
VTM bundelt alles in nieuw streamingplatform