Skip to main content
Vraag

TV ligt uit, eigenlijk alles

  • June 30, 2016
  • 2 reacties
  • 120 Bekeken

Zijn er nog mensen die sinds woensdag namiddag 29 juni 2016 totaal geen netwerk van Proximus hebben in de regio Balen? Ik heb het nagevraagd bij technische storingen en blijkt dat er gewerkt wordt aan het netwerk gedurende 3 dagen, tot 1 juli, 17u! Zonder enige vorm van verwittiging op voorhand dat alles eruit gaat liggen. Ik kan mij nog bezig houden, maar mijn ouders op leeftijd zitten ook opeens zonder tv, telefoon of internet. Leuk is anders en het is niet waar ik voor maandelijks een flink bedrag voor betaal.:@

Ik ben behoorlijk pissig vanwege de totaal ontbrekende service van Proximus, en het is weeral niet de eerste keer dat zoiets gebeurd.
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

2 reacties

Elsa
  • June 30, 2016
Je kan er in ieder geval compensatie voor vragen

Forum|alt.badge.img+4
  • Legend
  • June 30, 2016
Beste,

mijn excuses voor het ongemak. Kan ik alvast je vaste lijn nummer of klanten nummer krijgen via privé, dan bekijk ik het probleem.

MVG,

Wim