Hallo,
Ik heb een teller aangemaakt op mijn gratis proximus website, en die ook geauthoriseerd op het adres:
http://users.skynet.be/alias/ met de alias = mijn usernaam. Op de status van mijn website is de teller en de authorisatie ook te zien, lijkt allemaal in orde..
Dan in mijn index.html de instructie toegevoegd img src="http://users.skynet.be/cgi-bin/wwwcount.cgi? geplaatst tussen haakjes groter en kleiner dan.
Als ik nu surf naar mijn website zie ik inderdaad vanonder een window van de counter. Maar met de melding: "URL: http://users.skynet.be/alias/ is not in auth database: /usr/local/etc/Counter/db/Authdb". Het lijkt dat de authorisatie niet doorkomt. Heeft iemand gelijkaardige ervaring met het plaatsen van een teller op de proximus website? Misschien is deze tellerfunctie wel niet meer actief.
Graag een reactie, bij proximus zelf geeft men geen ondersteuning voor dit probleem.
Paul
Antwoord
Teller op website aanmaken
Beste antwoord door Marleen
Kijk een naar dit topic, met het antwoord van een support medewerker:
nl.forum.proximus.be/internet-10/teller-website-niet-zichtbaar-35405
De teller op de users.skynet.be websites zou al enige tijd buiten dienst zijn.
nl.forum.proximus.be/internet-10/teller-website-niet-zichtbaar-35405
De teller op de users.skynet.be websites zou al enige tijd buiten dienst zijn.
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.