Op 14/04/2017 ben ik overgegaan naar een andere provider. Op 15/04/2017 heb ik online mijn contracten met Proximus opgezegd.
Aangezien ik hier tot op vandaag geen reactie op had gekregen, heb ik MyProximus gecheckt waar ik nog steeds als actieve klant geregistreerd stond.
Ik heb dan ook telefonisch de klantendienst gecontacteerd die beweert dat mijn opzegging nooit is toegekomen. Jolien heeft dan meteen mijn opzeg in orde gebracht en daarvan heb ik per mail bevestiging gekregen. Per post zou ik documenten gaan ontvangen om de Proximus apparatuur mee in te leveren. Vanaf ontvangst hiervan, zal ik betreffende apparatuur binnen brengen in het Proximus verkooppunt in mijn stad.
Ik heb gereclameerd dat ik geen 2 providers ga betalen en gevraagd of ik hierover een klacht kon registreren; volgens Jolien kon dit online. Helaas werd de melding gegeven dat online klachtenregistratie tijdelijk niet mogelijk is.
Vandaar dat ik dit alles nu neerschrijf op dit forum.
Ik wens hierbij dan ook aan te geven dat ik kosten aan Proximus wil vergoeden tot en met 14/04/2017 . Bij controle kan u zien dat er na deze datum geen verbruik meer is geweest via Proximus.
Ik betreur deze gang van zaken die lijkt op opzettelijk oneerlijke bedrijfsvoering, wat illegaal is.
Indien nodig zal ik dan ook verdere stappen ondernemen.
Online opzegging contract niet ontvangen; online klachtenregistratie tijdelijk onmogelijk
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.