Skip to main content

Keuze HD/SD bij het huren van film

  • June 2, 2017
  • 31 reacties
  • 1285 Bekeken

Toon eerste bericht
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

31 reacties

SamuelD
Forum|alt.badge.img+4
  • Legend
  • June 3, 2017
Het is doorgegeven aan de betrokken dienst, ze zullen dit nakijken , op dit moment is het even afwachten tot dat we een antwoord van hun krijgen, ik of mijn collega laat je zowizo hier iets weten hoor.

Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • June 3, 2017
dat is allemaal mooi en ik maar betalen voor producten die niet of half werken,mooi is dat

Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • June 3, 2017
heb in die maanden dat ik een tutimus heb ,nog niks anders dan problemen gekend,is het niet met facturen dan werkt de boel niet,
jullie producten zijn waardeloos en jullie service is ook niet acceptabel,al maanden problemen met proximus tv maar een compensatie? noppes

Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • June 3, 2017
nog altijd kan ik geen film huren in hd,wat een service proximus!!die tv trekt op niks,betaal enkel voor producten die werken!

Forum|alt.badge.img+3
  • Guru
  • June 6, 2017
Koen de achterliggende diensten werken niet in het weekend.Dit is pas vrijdagavond doorgegeven dus ik verwacht de volgende dagen een antwoord.

Forum|alt.badge.img+3
  • Guru
  • June 6, 2017
Dag Koen,

Ik heb bericht gekregen dat het in orde is.

Mvg,

OdB