Ik ben intussen al 2 jaar klant bij Proximus en wens nu de IPhone 6S via de promotie aan te kopen.
Intussen word ik al twee weken aan het lijntje gehouden en van hier naar daar gestuurd. Daarnaast wordt er ook onderscheid gemaakt tussen de nieuwe klanten en bestaande, wat ik echt niet kan begrijpen. Ik vind dit alles weinig klantgericht.
Concreet: eerst ging ik naar de winkel voor de aankoop van IPhone 6S 16 GB, deze waren niet beschikbaar in de winkel. Ik ga dus online kijken, maar daar kan je enkel aankopen als nieuwe klant. Dus ik denk dan ok, misschien toch een 64GB nemen omdat het uiteindelijk ook beter uitkomt qua capaciteit... Online kan je de 64GB aankopen voor 179 met een abo van €65 of voor € 249 met een abo van €45. In de winkel kan je enkel het abonnement van € 65 nemen, wat ik helemaal niet nodig heb (heb nu ook een €45)
klantendienst en verkopers in de winkel spreken elkaar op meerdere punten tegen.
Intussen ook klacht via het contactformulier ingediend maar nog steeds geen reactie.
Voor mij is de klantgerichtheid van proximus momenteel ver te zoeken. Misschien toch maar aan een andere provider denken??
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.