Zojuist factuur ontvangen van €4.003, dit omdat ik door zwitserland naar italië gereden ben, buiten een sms dat het mobiel verbruik opgebruikt was buiten bundel (meer dan €60), heb ik hiervan niets vernomen.
Deze sms is aangekomen toen ik reeds in Italië was, dus toen ik zwitserland al door was.
Er is allesinds €2560 ex btw aangerekend voor mobiel internet in TOP bestemmingen (hoe dien ik te weten wat een TOP bestemming is in eerste instantie?).
Zojuist telefonisch contact gehad hieromtrent, ik vraag of dit de normale gang van zaken is dat ik niet op de hoogte gesteld word van het feit dat ik €3943 boven mijn bundel zit?
Blijkbaar was dit een domme vraag want ik werd afgesnauwd dat ik goed genoeg moest weten dat zwitersland buiten de EU valt?
Uiteraard weet ik dit wel, maar als ik zou weten dat dit €2560 ex btw zou kosten had ik beter een privé jet naar italië genomen.
Ik heb de domiciliëring stopgezet totdat hier meer duidelijkheid over is allesinds, het telefonisch contact met de klantendienst over deze betwisting werd langs de kant van proximus stopgezet omdat deze discussie onnodig was werd verteld..?
Ik zal allesinds niet terugbellen naar de klantendienst om afgesnauwd te worden, indien ik vandaag geen duidelijkheid ontvang hieromtrent ga ik de factuur aangetekend betwisten.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.