Beste,
Ik snap niet waarom we geen extra credentials krijgen als we een fixed IP huren, laat ons zeggen dan onze dynamische IP voor belgacom TV en netflix en dergelijke zou werken.
Daar naast als je een fixed IP optie zou huren waarom geven ze dan geen extra user en passwd voor PPPoe Fixed IP.
Dan kan er toch geen conflict ontstaan tussen de 2 en werkt je tv + netflix in "fully routed" mode en kan je met PPPoE passtrough jou vaste ip opvragen.
Zou dat geen mooie oplossing zijn voor de particulieren die toch wat extra willen en die hiervoor toch +-30€/maand extra neer tellen.
Dan vraag ik mij ook af of een Fixed IP alle poorten open laat zodat je zelf de poorten kan beheren op je eigen firewall? Want in de opties van de bbox 3 zie ik enkel 80,443 en 23 staan.
Graag jullie mening,
Mvg,
Bjorn en Christine
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.