Het enige wat ik op deze site vind is dat de USB-aansluiting niet actief is? (Waarvoor dient die dan eigenlijk...?)
USB: dient voor niets bij Belgacom.
Zie handleidingen op het internet van CISCO - apparatuur. USB 2.0 Connects to external USB equipment approved by your service provider, software controlled
Enkel USB apparatuur die Belgacom zou toelaten, wordt ondersteund. Dus niets.
Wat kan ik doen (of niet doen 😉 met de smart card-aansluiting
Niets, ...
en wat met de aanwezige 'menu'-toets en het 'pijltjeswiel'...???
Met de menu toets en de pijltjes kan, je de decoder bedienen als je afstandsbediening defect is.
De "echte" handleidingen van de Bcom decoders zijn geheimer dan de documenten van het Pentagon .. dat "boekje" dat je meekrijgt wordt al eens de "handleiding" van de decoder genoemd maar 't is zoals zeggen dat om de harware van uw computer te kennen ge maar het handboek over windows moet lezen 🙂 cool .. :)
Dus ik kan van de decoder niets op DVD of op USB-stick zetten...? En daarvoor gaat ge dan 'digitaal'... Dit had men dan wel op voorhand kunnen zeggen: had ik het niet gedaan.
Goed dat ik nog een aparte DVD-recorder heb.
Of zou het in de toekomst toch kunnen dat ge de aansluitingen op de decoder 'echt' kunt gaan gebruiken ...?
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bestand scannen voor virussen
Sorry, we zijn de inhoud van dit bestand nog aan het controleren om er zeker van te zijn dat het veilig is om te downloaden. Probeer het nog een keer over een paar minuten.