Skip to main content
Vraag

Opzeg Decoder + Netflix

  • 25 februari 2025
  • 5 reacties
  • 52 Bekeken

Hallo,

Ik wil graag 1 van de decoders die ik momenteel bezit opzeggen en terug sturen daar deze niet meer gebruikt gaat worden.

 

Ik heb hier voor in mijn profiel onder ticket het MAC adres van deze decoder ingevuld en mijn klantennummer staat ook genoteerd.

 

Verder wil ik ook mijn Netflix account dat ik via Proximus afneem opzeggen maar als ik dit zelf wil doen krijg ik een melding dat dit onbeschikbaar is door een bestelling die in behandeling is.

Ik weet enkel niet van een bestelling die geplaatst zou zijn of nog in behandeling zou zijn?

Kan dit ook in order gebracht kunnen worden?

 

 

Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

5 reacties

Martin
  • 33936 reacties
  • 25 februari 2025

In afwachting van een reactie van een PX moderator:

Noot:
Ik veronderstel dat je reeds in je → ForumProfiel zoveel mogelijk (privé) klantgegevens aangevuld hebt zodat de PX moderatoren u straks vlugger in het klantenbestand kunnen terugvinden om je vlotter te kunnen helpen. In het veld "Ticket" kun je nog specifieke/privé info vermelden of belangrijk acht i.v.m. je vraag.
Privé velden zijn enkel zichtbaar voor Proximus-medewerkers! Klik tenslotte onderaan op "sla wijzigingen op". Meldt het hier zodra dit gebeurd is.


HeidiE
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • 2550 reacties
  • 25 februari 2025

Dag ​@Sonjah ik deed het nodige, een bevestigingsmail met retourlabels werd verzonden. Groetjes, Heidi


  • Auteur
  • Rising star
  • 12 reacties
  • 25 februari 2025

Hoi,
Dank je wel hier voor.
De decoder is ingepakt en klaar om morgen  te verzenden.

Is het Netflix account ook opgezegd?

Als ik inlog in myproximus staat deze nog op actief daar met nog steeds de melding dat er een bestelling waar ik niets van afweet in behandeling is.


Mutlie
  • 2134 reacties
  • 25 februari 2025

Heb je de bevestigingsmail ontvangen? Dan zou het in orde moeten zijn.
De opvolging in MyProximus loopt blijkbaar fout. Het is al een aantal keer ter sprake gekomen maar tot op heden blijft het toch ergens verkeerd lopen.
Hopelijk komt het  nu wel in orde? 

Je kan altijd dat topic aanvullen met je eigen informatie? Hoe meer informatie de IT specialisten hebben hoe beter, niet waar?


Joel M
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • 2209 reacties
  • 26 februari 2025

@Sonjah Netflix is ook opgezegd. .Groetjes,Joel