Skip to main content
Vraag

slechte service, schandelijke behandeling klanten


Op 14 februari heb ik een fiberabonnement genomen, waarbij de technicus op 3 maart zou komen. Ik heb hiervoor speciaal een dag vrijgenomen, maar als dank kreeg ik om 16:00 uur een sms dat de afspraak was geannuleerd. De volgende afspraak kan pas vrijdag 13 maart plaatsvinden. Deze keer komt de technicus wel, maar blijkt dat het voorbereidende werk nog niet is gedaan, waardoor de installatie niet geactiveerd kan worden.

We zitten inmiddels al meer dan een maand zonder internet, onze 4G is volledig opgebruikt en we hebben nog geen enkele compensatie van Proximus hiervoor ontvangen. Op zijn minst zouden jullie ons een tijdelijke modem kunnen opsturen voor de tussenperiode. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Ik zit nu met mijn handen in het haar en heb geen idee wanneer de fiber eindelijk geïnstalleerd zal kunnen worden of wanneer Proximus de juiste mensen zal sturen.

Ik werk regelmatig van huis en de kinderen hebben internet nodig voor school. Proximus, doe hier iets aan!

6 reacties

Martin
  • 33412 reacties
  • 15 maart 2025

@Maximus Proximus Moderatoren kunnen maandag de stand van zaken eens natrekken en daarom  in je → ForumProfiel zoveel mogelijk (privé) klantgegevens aanvullen, zodat zij u vlugger in het klantenbestand kunnen terugvinden om je vlotter te kunnen verder helpen. In het veld "Ticket" kun je nog specifieke/privé info vermelden of belangrijk acht i.v.m. je vraag.
Privé velden zijn enkel zichtbaar voor Proximus-medewerkers! Klik tenslotte onderaan op "sla wijzigingen op". Meldt het hier zodra dit gebeurd is.


  • Apprentice
  • 1 reactie
  • 17 maart 2025

Dag Martin,

Ik heb mijn profiel aangevuld zoals je hebt gevraagd, hopelijk kunnen jullie mij zo snel mogelijk helpen


Martin
  • 33412 reacties
  • 17 maart 2025
Phenix schreef:

Ik heb mijn profiel aangevuld zoals je hebt gevraagd, hopelijk kunnen jullie mij zo snel mogelijk helpen

Nu inderdaad nog wachten op een reactie van een @Proximus Moderator


Joel M
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • 2164 reacties
  • 17 maart 2025

@Maximus Kan u uw klantgegevens(klantnummer, gsm-nummer)aanvullen op uw profile.Bij Tickets mag u het ordernummer noteren.Dan kijken we het verder voor u na.Groetjes,Joel.


  • Auteur
  • Apprentice
  • 1 reactie
  • 17 maart 2025

@Joel M ik heb mijn gegevens aangevuld, Bedankt om m´n dossier na te kijken,want begin hier radeloos te worden


tina.b
Forum|alt.badge.img+4
  • Moderator
  • 3237 reacties
  • 18 maart 2025

@Maximus 

ik heb je bericht rechtstreeks doorgestuurd naar de uitvoerende dienst met vraag voor dringende oplossing.

we duimen dat ze snel reageren.

excuses voor de vertraging.

mvg

Tina