Skip to main content

Incredimail heeft altijd gewerkt.


Forum|alt.badge.img
  • Practitioner
  • 155 reacties
Beste Eva,


Sinds dat wij belgacom internet hebben heeft incredimail altijd goed gewerkt. Nu werkt hij maar voor de helft. Hoe kan dit ?

De instellingen zijn gedaan door jullie monteur. imap.skynet.be relay.skynet.be

Onze gebruikersnaam en het wachtwoord wat wij van belgacom hebben gekregen. Normaal maak ik het opnieuw aan maar ik heb nu de betaalde versie van incredimail. Dus ik zou het jammer vinden als het niet meer werkt.


2 weken geleden heb ik een nieuwe alias aangemaakt . Toen begonnen de problemen en nu blijven de mails in postvak uit zitten sinds de vrijdag. Vervelend als het eerst goed heeft gewerkt. Kan u mij verder helpen aub.



Krijg dit te zien

Socket Error: 10013, Port: 110, Protocol: POP.Er is geprobeerd toegang te verkrijgen tot een socket op een volgens de toegangsmachtigingen niet toegestane manier.

friwi

2 reacties

  • 0 reacties
  • 4 mei 2011
Beste Frwi,

Mogelijk heeft dit te maken met beveiligingssoftware, zoals een firewall die poort 110 blokkeert.
Kan u mij uw abonnementsnummer in een privébericht sturen zodat ik een aantal zaken voor u kan nakijken?

Mvg,

Eva van Belgacom

Forum|alt.badge.img
  • Auteur
  • Practitioner
  • 155 reacties
  • 29 augustus 2011
Beste Eva,


Heb nog steeds problemen. Maar heb niets meer ontvangen.

Socket Error: 10013, Port: 110, Protocol: POP.Er is geprobeerd toegang te verkrijgen tot een socket op een volgens de toegangsmachtigingen niet toegestane manier.

Hij kan niet verbinden met imap.skynet.be Probeer het later nog eens.


Heb jij een oplossing want het blijft vervelend.

mvg frwi