Ik heb maandag een mail gekregen om te zeggen dat mijn decoder zou geüpdate worden naar het nieuwe menu en dit binnen de 4 dagen (link in mail : https://www.proximus.be/nl/id_b_cr_proximus_tv_news_june_2017/particulieren/discover/news/bits-and-bytes/proximus-tv-nieuws-juni-2017.html)
Vandaag heb ik echter vastgesteld dat de update niet werd doorgevoerd. Ik nam contact op met de technische dienst, die mij liet weten dat ze niet op de hoogte waren van een update van de V4-decoders en dat het niet op het programma stond om die up te daten naar het nieuwe menu. Op de vraag waarom ik dan die mail gekregen had, kreeg ik als antwoord dat ze het niet wisten.
Ik zou dus graag willen weten als mijn v4-decoder zal geüpdate worden en wanneer dit zal gebeuren. Waarom kreeg ik een mail met de melding dat de update binnen de 4 dagen zou worden uitgevoerd, terwijl er geen update gebeurd is
Beantwoord
Update V4 decoder
Beste antwoord door sabineb
HI,
Ja sorry daarvoor..de communicatie naar de verschillende callcenters is wat mislopen waardoor men niet op de hoogte hiervan was. Het is wel zo dat we momenteel de nieuwe software versie naar de v4 decoders pushen zodoende de v4 decoders over dezelfde functionaliteiten als die van de v5 zouden kunnen beschikken. indien je merkt dit niet automatisch gebeurde kan je dit als klant in prinicpe zelf pushen door je decoder te resetten.
https://www.proximus.be/support/nl/id_sfaqr_dcd_reset/particulieren/support/televisie/tv-een-probleem-oplossen/uw-toestellen-heropstarten-of-resetten/uw-decoder-resetten.html
mvg Sabine
Bekijk origineelJa sorry daarvoor..de communicatie naar de verschillende callcenters is wat mislopen waardoor men niet op de hoogte hiervan was. Het is wel zo dat we momenteel de nieuwe software versie naar de v4 decoders pushen zodoende de v4 decoders over dezelfde functionaliteiten als die van de v5 zouden kunnen beschikken. indien je merkt dit niet automatisch gebeurde kan je dit als klant in prinicpe zelf pushen door je decoder te resetten.
https://www.proximus.be/support/nl/id_sfaqr_dcd_reset/particulieren/support/televisie/tv-een-probleem-oplossen/uw-toestellen-heropstarten-of-resetten/uw-decoder-resetten.html
mvg Sabine
Reageer
Rich Text Editor, editor1
Editor toolbars
Press ALT 0 for help
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.