Skip to main content

Internet Volume Pack 100Gb annuleren vs. Free Ongelimiteerd

  • 3 september 2011
  • 2 reacties
  • 462 Bekeken

Ik activeerde zopas de optie voor gratis ongelimiteerd Internet, maar vind nergens de mogelijkheid om mijn vorige optie "Internet Volume Pack 100Gb" te annuleren.

Het lijkt me niet logisch om €10 per maand te blijven betalen voor 100Gb als de verbinding ongelimiteerd is. Hoe kan ik dit oplossen? Is er alleen maar de mogelijkheid om de klantendienst te bellen? Of gebeurt dit automatisch?

Bedankt!

2 reacties

  • Motivator
  • 5094 reacties
  • 3 september 2011
't zou kunnen dat dit automatisch gebeurd (en zou ook logisch zijn ook), maar als je zekerheid wil zal je inderdaad eens moeten bellen naar de 0800 22 800

mvg

  • 0 reacties
  • 5 september 2011
Beste Creepy,

Bij de omschakeling naar ongelimiteerd internet wordt de optie van 10 euro automatisch verwijderd. Indien u mij via een privébericht uw klantgegevens (naam, tel.nr., klantnr., gsm nr.) bezorgt, dan zal ik uw gegevens nakijken en u een antwoord bezorgen.

Met vriendelijke groeten,

Eva

Reageer