Ergens half januari wordt ik gecontacteerd om mijn abonnement aan te passen. Dit zou voor mij voordeliger uitkomen. Zijnde 2 euro per gsm.
Wat moet ik daarvoor doen? Niets alles gaat automatisch!!!!
Wel sedert dan zijnde 19/01/2017 zit ik blijkbaar zonder vaste lijn. Men kan mijn bedrijf niet meer bereiken op de vaste lijn. Dit heb ik geweten doordat een klant mij op zondag 22/01/2017 een mail stuurt om te zeggen dat men reeds een paar dagen zonder CV zit maar mij niet kon bereiken.
Top hoor!
En dan begin je na te gaan en wat blijkt ook mijn gsm heeft plots geen voicemail meer.
Ik kan niet meer sms parkeren betalen. Wat een vooruitgang. Gelukkig hebben ze mij gezegd dat ik niets moet doen dat alles automatisch gaat??????????
Ik heb gebeld de zondag en dit was niet echt oplosbaar direct. Oja ik moet eerlijk zijn en zeggen dat de voicemail weer geactiveerd was. Wat een topservice. Nu schakelt mijn gsm over naar voicemail na 2 maal rinkelen. Wat zegt men mij dan: U kan dat veranderen via een code?!?!? Alles automatisch??????,
De week nadien nog steeds geen vaste lijn??????????????
Opnieuw gebeld en de dame in kwestie zegt mij dan dat zij wel zullen weten wat er moet gedaan worden zeker en dus moet er een technieker langskomen? Ik had inderdaad gezegd dat dit absoluut niet nodig is. Maar goed. Dus de technieker komt en zegt doodleuk dat het hier zeker niet is maar op de computer te doen is?!? Al een geluk dat men weet wat er moet gedaan worden?!!!
De technieker zegt nog dat dit bij hem blijft en zal blijven opvolgen tot het opgelost is. 1 week later nog niets? Service ten top!!!
En dan krijg je de factuur en ja hoor de vaste lijn staat erop. Abonnement is ook niet lager per gsm. Raar toch hé?
Maar je moet vriendelijk blijven want ze doen wat ze kunnen.
Dan wil ik een klacht indienen om de zaken te laten vooruit te gaan maar dit lukt niet via de website. Ja ik kan de knop "een klcht indienen" aan klikken en kom dan terecht op ongeveer hetzelfde met een overzicht van veelgestelde vragen en forum????
Zo is het niet moeilijk om geen klachten te hebben.
Ik heb het gehad denk je dan maar je moet beleefd blijven hé.
Ben benieuwd wanneer alles opgelost geraakt, en ja heel zeker door zelf te bellen, zagen en lastig te doen want automatisch lukt absoluut niet.
En dan nog de factuur kunnen aangepast krijgen. Wedden dat dit ook niet lukt?
En wie zal mijn uren betalen om aan de telefoon te zitten wachten tot men zin heeft om eens tegen mij te praten en misschien iets op te lossen? Waar mag de factuur gestuurd worden?
Waar kan ik een lijst krijgen van de nummers die mij de laatste drie weken hebben proberen te bellen om toch geen klanten kwijt te geraken???
Ik wacht af.
Reageer
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.