Hallo,
Ons wifi 5.0 ghz netwerk is al een tijdje niet meer zichtbaar.
Herstart van de router lost niets op, hoe kunnen we terug gebruik maken van dit netwerk, aangezien het andere netwerk toch niet even snel is.
Bedankt.
Hallo,
Ons wifi 5.0 ghz netwerk is al een tijdje niet meer zichtbaar.
Herstart van de router lost niets op, hoe kunnen we terug gebruik maken van dit netwerk, aangezien het andere netwerk toch niet even snel is.
Bedankt.
Beste antwoord door Martin
heb je mss een bbox4 (internet box) dan zal die link: http://192.168.1.1 niet meer werken want om op de bbox4 zijn interface te geraken moet dit doen via myproximus om aan de instellingen te kunnen geraken bvb : http://proximus.be/myinternet
In feite als One SSID opstaat zal je ook maar één SSID (wifi netwerknaam) zien zowel voor de 2.4 en 5.0 wifiband
In verband met de wifi wachtwoorden voor de bbox4
Ik moet er wel bij zeggen dat er nog zijn die klagen dat er op de bbox4 geen wifi 5.0 uitgezonden wordt en indien dit een gekend probleem is zouden de PX medewerkers maandag als ze terug langskomen je daar meer uitleg moeten kunnen over geven.
NB: Controleer WiFi banden die de bbox uitzendt kan je ook door gebruik te maken van bv. de "Wifi Analyzer" app of "Fritz!App WLAN" app, die daar erg geschikt voor zijn, op google play store en apple app store.
Wifi analyzer vind je ook in de windows Store bv ook voor op je windows laptop/pc.
Ook met "InSSIDer" kan je dit controleren:
inSSIDer 3.1.2.1 Download | TechSpot
MetaGeek | inSSIDer - Defeat Slow Wi-Fi
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.