Best ondertussen zoveel mogelijk privégegevens invullen/aanvullen in je → ForumProfiel, in de met "privé aangeduide tekstvelden, enkel proximusmedewerkers kunnen deze info bekijken. Klik tenslotte onderaan links op "sla wijzigingen op" In het vak "Ticket (Privé)" kun je bv. nog bijkomende informatie zetten. Zodat de Proximus forummedewerkers je hiermee kunnen verder helpen van zodra ze hier de draad opnemen.
@chipy1212 Kan u uw klantnummer en gsm-nummer aanvullen op uw profiel.Welke favorite app wenst u te gebruiken.Dan kijk ik het even na voor u.Groetjes,Joel.
@chipy1212 Ik heb de aanpassing naar Facebook ingeleid voor het gsm-nummer 0495xxxx10.Dit zal binnen max 24u in orde zijn.Misschien straks eens proberen om uw gsm uit te zetten en opnieuw op te starten.Anders zeker tegen morgen in orde.Groetjes,Joel.
@chipy1212 k heb ook de aanpassing naar Facebook ingeleid voor het gsm-nummer 0497xxxx27.Dit zal ook binnen max 24u in orde zijn.Misschien straks eens proberen om de gsm uit te zetten en opnieuw op te starten.Anders zeker tegen morgen in orde.Groetjes,Joel.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bestand scannen voor virussen
Sorry, we zijn de inhoud van dit bestand nog aan het controleren om er zeker van te zijn dat het veilig is om te downloaden. Probeer het nog een keer over een paar minuten.