Skip to main content
Vraag

Wie is mijn account manager ?

  • December 30, 2020
  • 8 reacties
  • 630 Bekeken

Forum|alt.badge.img+1
  • Practitioner

Onderaan op mijn factuur staat volgende mededeling : quote

Proximus wil u steeds de tariefformule aanbieden die het best bij uw belgedrag past
Momenteel hebben we onvoldoende informatie over uw belgedrag om u het tariefplan aan te bevelen dat voor u het voordeligst is voor uw gesprekken via Proximus. Vraag vrijblijvend een gratis analyse aan uw account manager. Aan de hand van uw factuur zal onze specialist berekenen welke formule voor u het voordeligst is (toestand op de aanbevelingsdatum). unquote

Wie is mijn account manager en hoe kan ik hem/haar contacteren ?

Ik zou de details van mijn Familus pack willen zetten tegen Flex family essentials ( zonder mobile ), met vergelijking van alle details .

Liefst per mail, zodat met spreadsheet detailanalyse mogelijk is ( in het verleden misverstanden gehad nadat pack aangepast was en niet alles correct verduidelijkt was )

 

ro

Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

8 reacties

Martin
  • December 30, 2020

ter info: hier nog iemand die daarom gevraagd heeft → tariefformule die past bij mijn belgedrag | Proximus Forum

hopelijk kunnen de prox forummedewerkers morgen je de info geven hoe je die kunt bereiken !!


Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • December 31, 2020

Ok Martin, als het op de factuur staat, moet er toch zo’n contactpunt zijn.Benieuwd .

ro


Luc.M
Forum|alt.badge.img+3
  • Moderator
  • December 31, 2020

@Ro   Dag,  Dit is beproken dacht ik :grinning:  Groetjes Luc


Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • December 31, 2020

Inderdaad,  maar bij het versturen van mijn vraag  wist ik nog niet wat ik nu weet .

Ro


Martin
  • December 31, 2020

@Ro wat moet je nu juist doen om die te contacteren  want uit die antwoorden kan ik het nog altijd niet afleiden :slight_smile:


Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • December 31, 2020

@Martin   Aanvraag indienen om van Pack te veranderen, dan word je wel gecontacteerd . En wordt alles binnen direct geregeld  :thumbsup:  :cocktail:


Martin
  • December 31, 2020

Was dat maar voor andere vragen/problemen ook zo :slight_smile: , wie weet wordt morgen alles beter 🥂


Forum|alt.badge.img+1
  • Auteur
  • Practitioner
  • December 31, 2020

@Martin  Daar moeten we toch van uitgaan, niet ? :champagne: