Beste, vandaag kom ik thuis en er is geen verbinding met Proximus voor tv, internet en telefoon. Dit was ook het geval van vrijdag 11u30 tot maandag. Er zijn werken in de straat en vrijdag is de kabel geraakt. We hebben dit zelf moeten uitzoeken. Niemand heeft ons verwittigd. Maandag is het dan hersteld. Vandaag is het weer afgesloten. Als je naar de klantendienst belt krijg je te horen dat er een storing is tot 11/6 via een voicemail. Verder geraak je niet en er wordt ook geen oplossing aangebodenen. Moeten wij dan voor al die dagen betalen om niet s te kunnen doen? Hoe weet ik of er een compensatie is? Wat het probleem is? Welke oplossing er bestaat? Ik ben ook bang een hoge rekening te hebben voor 4 G omdat dit de enige mogelijkheid is om internet te gebruiken.
Telenet werkt hier wel, waarom kan Proximus dit niet sneller oplossen? Waarom geven jullie niet meer info? We moeten dit zelf allemaal uitzoeken Mvg, Sarah
Antwoord
Geen Internet, tv, telefoon tot 11/6
Beste antwoord door LinosD
Helemaal begrijpelijk, hier kunnen we beter! Ik krijg van de technische dienst verantwoordelijk voor de infrawerken door dat de storing inmiddels zou moeten opgelost zijn. Kan je even de modem herstarten en kijken of je inderdaad terug verbinding hebt? Zo kan ik ook terugkoppelen als er zich toch nog een probleem voordoet.
Wat het bedrag betreft dat je nog moet terugkrijgen van ons: dit laat ik onmiddellijk nakijken door een collega van de klantendienst, die via deze weg contact met je opneemt.
Wat het bedrag betreft dat je nog moet terugkrijgen van ons: dit laat ik onmiddellijk nakijken door een collega van de klantendienst, die via deze weg contact met je opneemt.
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.


