Skip to main content

Zenders blokkeren

  • July 21, 2012
  • 5 reacties
  • 1246 Bekeken

Voor de laatste verandering was het mogelijk om zenders te blokkeren (voor de kinderen) zonder dat dit via de leeftijdsaanduiding ging. Ik kan dit nergens meer terugvinden. Graag advies.
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

5 reacties

Elsa
  • July 21, 2012
Welke veranderigen bedoel je, heb je het over de nieuwste software "Charles" die BGC op de decoders aan het uitrollen is ?

Elsa

Elsa
  • July 21, 2012
Normaal is de procedure als volgt:

via de knop [Mijn Menu] van de afstandsbediening

Scroll

◁ ▷
naar rechts tot aan <mijn account>

en kies daar <kinderslot>

  • Auteur
  • Apprentice
  • July 23, 2012
Beste

Ik heb nu inderdaad Charles. Voordien was het mogelijk om onder kinderslot verschillende blokkeringsmogelijkheden te gebruiken: via leeftijdscategorien, maar ook om individuele zenders te blokkeren. Dit laatste is nu met Charles niet meer mogelijk. En dus hebben mijn kinderen weer toegang tot een aantal zenders die ik er gewoon niet op wil hebben.

Graag advies.

Elsa
  • July 23, 2012
Ik heb zelf Charles nog niet maar wat ik gevonden heb op internet is:

Menu drukken op afstandsbediening en scrollen naar:

Mijn account en OK drukken

Kinderslot kiezen en Ok drukken

Pincode (default 1234)

Ook vind je onder kinderslot de opties

instellingen veranderen van kinderslot

alsook activeren en

desactiveren

groetjes, Elsa


  • Auteur
  • Apprentice
  • August 31, 2012
Helaas biedt dit niets nieuws. De optie om specifieke zenders te blokkeren is nu niet meer mogelijk. Bij telenet kun je bijvoorbeeld gebruikers definieren, en dan per gebruikersgroep bepalen welke zenders er geblokkeerd zijn. Dit zou by BGC ook mogelijk moeten zijn, en dat was het ook voor CHARLES.