Skip to main content

Charles...240

  • August 30, 2012
  • 2 reacties
  • 97 Bekeken

Heb zojuist met Fact Rcet Charles ...240 ontvangen.En wat dacht je?menu in het nederlands?Pour les flamands la meme chose.Hoe is zoiets toch mogelijk?

Heb het wel in het nederlands gewijzigd.(Zone 03-antwerpen).Men blijkt het in Brussel niet te willen begrijpen;

Dit pro info;

daddy.
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.

2 reacties

Elsa
  • August 30, 2012
Inderdaad bij mij juist het zelfde terug in het NL moeten zetten.

Deze update zou er nog vlug gekomen zijn omdat er problemen waren met aansturing van de TV's via HDMI en daarom hebben ze dit voor de voorziene (grote!) update van september voorrang willen geven.

De firma die aangesteld geweest is voor het schrijven van deze firma zou vollop bezig zijn met de bugs er uit te halen.

Dus laat ons hopen dat het binnen kort weer allemaal achter de rug en is en we alle miserie hierond kunnen vergeten en genieten van BGC TV.

groetjes, Elsa

  • Auteur
  • Practitioner
  • August 30, 2012
@Elsa

Ik treed je standpunt bij:


daddy.