Een triest verhaal zonder einde ... zonder oplossing en een business klant!
Op 5 december wordt ik telefonisch gecontacteerd door een promo-team van Proximus om mijn huidige abonnement om te zetten naar een nieuw met heel wat meer voordelen namelijk. Ik zou overstappen naar Internet Maxi.
Ik vraag of alle huidige functies behouden blijven en of ik achteraf kan terugkeren naar het oude systeem. Dit bleek geen enkel probleem. Tevens vertel ik hem dat de voeding van mijn decoder soms dienst weigert en vraag wat ik moet doen voor een tweede decoder. Hij geeft me de raad langs te gaan bij een Proximus Center voor omruiling en voor een prijs van 4,95 euro heb ik een tweede decoder.
Ik begeef me op woensdag voormiddag 10 december voor de eerste maal naar het Proximus Center te Gent Kouter. Daar geef ik mijn oude Maestro telefoon binnen die ik niet meer gebruik en mijn defecte modem met afstandbediening. Ik ontvang twee toestellen en keer in eerste instantie te vreden terug.
Thuis aangekomen zit tussen de post een brief van Proximus met mijn aanpassing van mijn abonnement.
Ik zie wel dat er voor Boeket Multi NL 14,95 euro wordt aangerekend. Ik neem voor de eerste maal contact op met de klantendienst van Proximus en deze vertellen dat dit gratis is om dat ik Maxi Internet heb. Ondertussen staat erwel 0,48 euro op de factuur.
Ik installeer de decoders maar al snel stel ik vast dat ik geen afstandbediening nog kabels heb, het gaat hier om omruiltoestellen (ook voor een tweede nieuwe?). Aangezien ik het Proximus Center Kouter Gent niet telefonisch kan contacteren stap ik in de wagen en rij ik er weer heen. Ik ontvang twee afstand bedieningen, achteraf nog steeds geen HDMI voor tweede nieuwe decoder.
Thuis start ik de installatie en merk dat de tweede decoder geen HD signaal ontvangt en dat VRT Net Gemist niet actief is. Daar gaat mijn tweede telef0on naar Klantendienst, Support. Men merkt op dat de oude defecte decoder nog niet werd gedeactiveerd en brengt dit in orde. Voor VRT Net Gemist wordt dit opnieuw geactiveerd en vraagt alles te resetten. Einde tweede telefoongesprek na 1u20 min.
Ik doe de gevraagde dingen maar VRT Net Gemist werkt nog steeds niet. Ik bel een derde maal naar Support, we herstarten meerdere malen, we doen een hard reset (power + drie toetsen indrukken vooraan).
Nog steeds geen VRT Net Gemist. Ondertussen hebben we wel al een paar keer getest en men zal me een creditnota van 5,00 euro bezorgen (nog steeds niets ontvangen hiervoor). Daarnaast zal een technieker me terug contacteren. (een derde gesprek van 1u13 min)
Anderhalf uur later belt de technieker VRT Net Gemist werd herinstalleerd en weer moet ik alles diverse malen resetten en testen. Een taak voor de specialisten weet hij na 1u42 min te zeggen en dat ik misschien beter zou TV replay + zou nemen. Geen oplossing hij vraagt me terug contact op te nemen met de klantendienst. Doorschakelen lukt niet.
Uiteindelijk vijfde gesprek naar Klantendienst, ik kom terecht bij Pol (Luik) die stelt me voor VRT Net Gemist te deactiveren en TV Replay + te nemen en beloofd mij een creditnota van 5,95 euro. Iets wat ik niet wens maar wat volgens hem de enige oplossing is. Ik weigerde deze oplossing en vraag met spoed dat dit in orde te brengen of me TV Replay+ aan dezelfde tarief als VRT Net gemist te laten . Dat kan hij niet beslissen. Na een gesprek van 57 minuten vertelt hij, Pol mij dat ik maar een klachtenbrief moet sturen en technische dienst zou me contacteren.
Ondertussen werd TV Replay+ geactiveerd wat ik niet wenste.
Ik heb ondertussen reeds contact opgenomen binnen Proximus maar hoor dat klantendienst aan een derde partij wordt doorgespeeld. Proximus intern werd hierover ook reeds ingelicht via via.
Aangezien ik gisteren een week later nog niets gehoord heb stapte ik opnieuw het Proximus Center aan de Kouter in Gent binnen. daar hebben ze TV Replay+ gedeactiveerd en mijn VRT Net Gemist weer geactiveerd maar nog steeds ZONDER resultaat. De decoders heb in ondertussen weer eens heropgestart en ook hier “ een technische persoon zal u contacteren meneer!”
Verder merk ik vandaag op dat de kosten van mijn Maestro telefoon, VRT Net Gemist en TV Replay + als Boeket Multi NL op mijn factuur staan.
Ik wens dan ook een geschikte oplossing voor mijn probleem en een gepaste vergoeding voor mijn opgelopen schade( de tijd als zelfstandige) voor ik overga tot enige betaling!
Hopende snel iets te mogen horen.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.