Het Proximus verkooppunt in Koningin Astridlaan wordt verkeerd aangeduid in map van MyProximus (mijn verkooppunten)
Als locatie wordt Koningin Astridpark aangeduid. Duidelijk niet hetzelfde en enkele kilometers verkeerd
kan er iemand bij Proximus dat aanpassen? Wie deze app gebruikt komt wel heel erg verkeerd terecht.
Hoi Frank,
ik kan de bijlage hier niet openen noch zien.
ik wil dit best wel doorgeven : misschien een geschreven boodschap met wat meer info via welke app/weg je de info had opgevraagd ?
Groeten
Tina
ik kan de bijlage hier niet openen noch zien.
ik wil dit best wel doorgeven : misschien een geschreven boodschap met wat meer info via welke app/weg je de info had opgevraagd ?
Groeten
Tina
Als je die opvraagt via de proximus site is die ook verkeerd hoor daarvoor moet je zelf geen app gebruiken
zie : http://www.proximus.be/nl/id_ar_poslocator/particulieren/producten/r-orphans/vind-een-proximus-center.html
Als je dit adres invoert in google maps zal je de juiste locatie aanduiding zien op de kaart zoals het zou moeten zijn
zie : http://www.proximus.be/nl/id_ar_poslocator/particulieren/producten/r-orphans/vind-een-proximus-center.html
Als je dit adres invoert in google maps zal je de juiste locatie aanduiding zien op de kaart zoals het zou moeten zijn
Reageer
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.