Geachte,
Reeds meer als 12 jaar ben ik klant bij proximus/belgacom.
Sinds februari 2011 ben ik verhuisd. Naar gewoonte heb ik onmiddellijk mijn gegevens aangepast via electronische weg.
Maandag kwam ik tot de contstatie dat mijn gsm lijn buiten gebruik werk gesteld, dit blijkbaar van een factuur die niet betaald was. Na controle was dit correct en is deze ondertussen vereffend.
Wat mij nu enorm tegenvalt, is dat na telefonisch contact met de klantendienst mij redelijk arrogant werd aangewezen dat na de procedure (2 maal sms en een een herinneringsbrief) de lijn werd afgesloten.
Volledig akkoord indien deze procedure werd uitgevoerd wat niet het geval is.Bovendien, na jaren trouw klant te zijn bij Proximus , vind ik deze manier van handelen een gebrek aan respect. Na nog maar eens telefonisch contact zou mijn nr terug geactiveerd worden.
Nogmaals, deze handeling, behandeling is mij enorm tegengevallen en na rijp beraad hebben ikzelf en mijn vrouw eveneens klant bij proximus besloten onze contracten of lidmaatschap op te zeggen en ons aan te sluiten bij een van de concurrenten.
Mvg
arrogantie van klantendienst na jaren klant
Er kunnen geen reacties meer worden geplaatst op dit onderwerp.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.